سخنرانی های دکتر انوشه ( روابط دختران و پسران )
آیا شما نیز دکتر انوشه را می شناسید؟ آیا تکه هایی از کلیپ های صوتی و یا تصویری ایشان را در گوشی ها دیده اید؟ این کلیپ ها که حداکثر در قطعه های ۵ دقیقه ای منتشر شده بود مورد استقبال زیادی قرار گرفت و به سرعت آقای انوشه را معروف ساخت!   

این سخنرانی به شما کمک میکند طرف مقابل را به خوبی شناخته و ارتباط بهتری ایجاد کنید 

این مجموعه شامل ۵۰۰ دقیقه نکات ریز یک زندگی هست زندگی که اگر شما با بی تجربگی آغاز کنید با مشکلات زیادی بخورد خواهید کرد
http://zibashop.netforoosh.com/product/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B4%D9%87-%28%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%A8%D8%B7-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%BE%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%29-21.html
لاغری در ده دقیقه

دلتان مي خواهد هر لباسي كه دوست داريد اندازه تان باشد؟
آيا مي خواهيد اندامي زيبا و خوش فرم داشته باشيد؟
آيا هيچ وقتي براي ورزش كردن نداريد؟
چرا عمل جراحي ؟؟؟ چرا هزينه اضافي ؟؟؟
جديدترين محصول دنياي لاغري .. تابستان 2013
فقط ده دقيقه در روز
ما به شما راز بزرگ لاغري را معرفي مي كنيم.
ما راه حلي براي شما داريم. فقط ده دقيقه زمان...
هر شخصي در طول روز حداقل ده دقيقه وقت دارد.
بهترين ، آسان ترين و سريعترين روش براي
از دست دادن چربيهاي اضافي
سريعتر از هميشه به نتيجه خواهيد رسيد...!!

ظرفیت پردازش زباله تهران تا اردیبهشت به 7 هزار تن می‌رسد

توجه : مطالب زیر از سایت های مختلف گرد آوری شده است و صرفا جهت جستجو گر اتوماتیک سایت نمایش داده میشود در صورتی که مطلب غیر اخلاقی یا خلاف قوانین کشور مشاهده نمودید لطفا از طریق این صفحه به ما اطلاع دهید
توجه : مالک این سایت و خود این سایت هیچگونه ارتباطی با مطالب جستجو شده از سایت های مختلف ندارد و هیچگونه مسئولیتی را نمیپذیرد تمام مطالب این سایت به صورت خودکار و با استفاده از ربات های جستجوگر مانند گوگل در این سایت درج میشوند
توجه : این سایت در ساماندهی سایت های اینترنتی ثبت شده است و آدرس و مشخصات حاصب آن در آن موجود است
توجه: این سایت یک سایت جستجوگر مطالب است و مطالب به صورت خودکار از وبسایت های فارسی بازنشر میشوند.
توجه: این سایت به صورت اتوماتیک کلمات رکیک و غیر اخلاقی و محصولات غیر مجاز را فیلتر میکند ولی اگر برنامه نتواند آنها را فیلتر کند آنهارا نمایش نمیدهد از این رو از شما پوزش میطلبیم


مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران گفت: ظرفیت پردازش زباله شهر تهران نسبت به ابتدای سال جاری 2 برابر یعنی به 6 هزار تن در روز رسیده است و تا اردیبهشت سال آینده به 7 هزار تن افزایش می‌یابد.

 محمد فیاض امروز در نشست خبری که در سازمان مدیریت پسماند شهر تهران برگزار شد، درباره ظرفیت خطوط پردازش زباله شهر تهران اظهار داشت: در ابتدای سال جاری ظرفیت خطوط پردازش شهر تهران 3هزار تن بوده که این میزان در پایان سال جاری به 2 برابر یعنی6 هزار تن رسیده است.

وی افزود: در اوایل اردیبهشت سال 90 ظرفیت پردازش زباله شهر تهران به 7 هزار تن می‌رسد.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهر تهران تأکید کرد: یکی از اقدامات مهم در راستای کاهش زباله شهر تهران، موضوع تفکیک زباله خشک و تر از مبداء است که متاسفانه در حال حاضر این اقدام به طور کامل به انجام نمی‌رسد.

فیاض در ادامه به موضوع زباله‌های بیمارستانی شهر تهران اشاره کرد و گفت: بر اساس قانون، جمع آوری زباله بیمارستانی بر عهده وزارت بهداشت است، اما هم اکنون شهرداری تهران این زباله‌ها را جمع‌آوری می‌کند و حدود 2 میلیارد تومان بودجه برای این امر در نظر گرفته شده است.

مدیر عامل سازمان پسماند شهرداری تهران تصریح کرد: باید قیمت جمع‌ آوری زباله‌های بیمارستانی اصلاح شود در غیر این صورت وضعیت تغییری نخواهد کرد.

فیاض اظهار داشت: با توجه به حذف یارانه‌ها مطلوب است، بودجه‌ای برای جمع آوری زباله‌های بیمارستانی تخصیص یابد تا جمع آوری این زباله‌ها به شکل مناسب‌تر به انجام رسد.

وی با بیان اینکه به طور متوسط برای جمع‌آ‌وری هر کیلو زباله 60 تا 70 تومان از بیمارستان‌های طرف قرارداد دریافت می‌کنیم و این در حالی است که هزینه هر کیلو زباله 100 تومان برای شهرداری تمام می‌شود، افزود: به طور متوسط روزی 50 هزار تومان برای جمع‌آوری زباله از بیمارستان‌های طرف قراداد دریافت می‌کنیم در حالی که هزینه این جمع‌آوری برای شهرداری حدود 65 هزار تومان است.

مدیر عامل سازمان پسماند شهرداری تهران خاطرنشان کرد: در صورتی که زباله‌ها به صورت بهداشتی حمل و امحا شود، هزینه جمع‌آوری هر کیلو زباله 600 تومان می‌شود.

وی عنوان کرد: به ازای هر هزار تن زباله 6 درصد آن زباله ارزشمند است. 94 درصد باقیمانده نصف تر و نصف خشک است، و از هر هزار تن زباله 100 تن به کمپوست تبدیل می‌شود.
© 2014 salamatsite.ir
فان3| یک اشاره| جراحی پلاستیک بینی| دانلود با لینک مستقیم| موبایل| آی آر بکس| سلامت سایت| مکالمه زبان| فان3| دیکشنری| درمان افسردگی| مایا| هاست و دومین| نمایش لحظه ای قیت های روز| فروشگاه اینترنتی|