سخنرانی های دکتر انوشه ( روابط دختران و پسران )
آیا شما نیز دکتر انوشه را می شناسید؟ آیا تکه هایی از کلیپ های صوتی و یا تصویری ایشان را در گوشی ها دیده اید؟ این کلیپ ها که حداکثر در قطعه های ۵ دقیقه ای منتشر شده بود مورد استقبال زیادی قرار گرفت و به سرعت آقای انوشه را معروف ساخت!   

این سخنرانی به شما کمک میکند طرف مقابل را به خوبی شناخته و ارتباط بهتری ایجاد کنید 

این مجموعه شامل ۵۰۰ دقیقه نکات ریز یک زندگی هست زندگی که اگر شما با بی تجربگی آغاز کنید با مشکلات زیادی بخورد خواهید کرد
http://zibashop.netforoosh.com/product/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B4%D9%87-%28%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%A8%D8%B7-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%BE%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%29-21.html
لاغری در ده دقیقه

دلتان مي خواهد هر لباسي كه دوست داريد اندازه تان باشد؟
آيا مي خواهيد اندامي زيبا و خوش فرم داشته باشيد؟
آيا هيچ وقتي براي ورزش كردن نداريد؟
چرا عمل جراحي ؟؟؟ چرا هزينه اضافي ؟؟؟
جديدترين محصول دنياي لاغري .. تابستان 2013
فقط ده دقيقه در روز
ما به شما راز بزرگ لاغري را معرفي مي كنيم.
ما راه حلي براي شما داريم. فقط ده دقيقه زمان...
هر شخصي در طول روز حداقل ده دقيقه وقت دارد.
بهترين ، آسان ترين و سريعترين روش براي
از دست دادن چربيهاي اضافي
سريعتر از هميشه به نتيجه خواهيد رسيد...!!

همسرتان را بر سر دو راهی قرار ندهید

توجه : مطالب زیر از سایت های مختلف گرد آوری شده است و صرفا جهت جستجو گر اتوماتیک سایت نمایش داده میشود در صورتی که مطلب غیر اخلاقی یا خلاف قوانین کشور مشاهده نمودید لطفا از طریق این صفحه به ما اطلاع دهید
توجه : مالک این سایت و خود این سایت هیچگونه ارتباطی با مطالب جستجو شده از سایت های مختلف ندارد و هیچگونه مسئولیتی را نمیپذیرد تمام مطالب این سایت به صورت خودکار و با استفاده از ربات های جستجوگر مانند گوگل در این سایت درج میشوند
توجه : این سایت در ساماندهی سایت های اینترنتی ثبت شده است و آدرس و مشخصات حاصب آن در آن موجود است
توجه: این سایت یک سایت جستجوگر مطالب است و مطالب به صورت خودکار از وبسایت های فارسی بازنشر میشوند.
توجه: این سایت به صورت اتوماتیک کلمات رکیک و غیر اخلاقی و محصولات غیر مجاز را فیلتر میکند ولی اگر برنامه نتواند آنها را فیلتر کند آنهارا نمایش نمیدهد از این رو از شما پوزش میطلبیم


ازدواج کردن و آغاز زندگی مشترک با کسی که می‌گویند نیمه دیگر ماست، غیر از شیرینی‌ها و لذاتی که دارد، با سختی‌هایی هم همراه است.این‌که مجبور باشی با افراد جدید و فرهنگ و آداب و رسوم متفاوت کنار بیایی و همه سلیقه‌ها را تامین کنی، فقط به زبان آسان است.به گفته کارشناسان، بیشتر مشکلات بین زوج‌های جوان هم در نخستین سال‌های اول زندگی مشترک بر سر همین اختلاف سلیقه‌هاست.

این نوشتار به شما کمک می‌کند چگونه با خانواده و همسر خود کنار بیایید و یک عروس یا داماد نمونه شوید. ابتدا این چند نکته کلیدی را مرور کنید:
نکته نخست؛ خانواده همسر شما بخش مهمی از زندگی اوست. به همین دلیل، پس از ازدواج، آنها بخش مهمی از زندگی شما هم شده‌اند یا می‌شوند.

نکته دوم؛ هیچ فردی هیچ وقت نمی‌گوید که ایجاد تعادل میان خواسته‌‌های دیگران و خواسته‌ها و نیازهای خودتان کاری ساده است. این نکته به‌طور خاص در مورد خواسته‌های خانواده‌ای جدید که باید با آنها زندگی کنیم صادق است.

نکته سوم؛ بدانیم که ایجاد توازن و تعادل در خانواده کاری است ممکن و شدنی؛ این کار آنقدر ارزش دارد که برای ایجادش هر تلاشی کنیم، جایز و خوشایند است.

اما برای داشتن زندگی مشترکی با آرامش و روابطی سالم، خوب است که نکاتی ساده را رعایت کنیم تا با خانواده همسر خود نیز رابطه‌ای مسالمت‌آمیز داشته باشیم. در قدم نخست، همیشه و در همه حال به یاد داشته باشید که شما و همسرتان قدرتمندتر از آن هستید که فکر می‌کنید، شما افرادی بالغ هستید که می‌توانید برای دید و بازدیدها، تعطیلات، جشن‌ها و مهمانی‌های خودتان تصمیم درست بگیرید و براساس آن عمل کنید.


در کنار همسرتان باشید
این قانون اصلی و کلیدی داشتن رابطه‌ای خوب است. هیچ‌وقت همسر خود را در شرایطی قرار ندهید که او مجبور به انتخاب میان شما و خانواده‌اش شود.
بدانید که اگر این‌چنین شرایطی ایجاد شود، همسر خود را در دوراهی سختی قرار داده‌اید. به جای این کار سعی کنید متوجه روابط میان همسر با پدر و مادر، خواهرها و برادرها و پدربزرگ و مادربزرگش باشید و بسیار بهتر و مناسب‌تر است که سعی کنید از این روابط حمایت کنید. حتی اگر همسر شما پدر و مادری غیرقابل انعطاف دارد، باز هم آنها پدر و مادرش هستند. پس این روابط را درک کرده و به بهترین شکل عمل کنید.


حد و مرزی برای خود تعیین کنید
برنامه‌ریزی برای مسائل مهم زندگی را با همراهی همسر خود انجام دهید. به عنوان یک تیم و گروه خانوادگی ارزش‌های خانواده خود را مشخص کنید. سپس این قوانین و ارزش‌ها را به خانواده همسر و خانواده خودتان نیز بگویید و از آنها هم مشورت بخواهید؛ به این ترتیب آنها هم به این ارزش‌ها احترام می‌گذارند.


مرزها و محدودیت‌ها را در عمل اجرا کنید
محدودیت‌هایی که در خانواده خود دارید به خانواده همسرتان نیز بگویید و این محدودیت‌ها و دلایل‌تان را برای آنها تبیین کنید.

مستقیم رابطه برقرار کنید
هر زمانی که ممکن است سعی کنید به صورت مستقیم با خانواده همسرتان صحبت کنید، نه این‌که شخص سومی از طرف شما مسائل و مطالب را بیان کند. به عنوان مثال هیچ وقت از همسر خود نخواهید با خواهرش در مورد کاری که شما را ناراحت کرده صحبت کند و به جای این کار خودتان به‌طور مستقیم با خواهر او صحبت کنید. البته در تمام این‌گونه صحبت‌ها باید آرامش و احترام در رفتار و گفتار شما مشاهده شود به این ترتیب همیشه جایگاه و شأن مناسبی خواهید داشت.هر زمانی که مساله‌ای موجب ناراحتی شما شد، بدون اتلاف وقت و فکر کردن بیش از حد در مورد آن، موضوع را مطرح کنید. گاهی این مسائل مشکلاتی واقعی هستند و گاهی تنها یک سوءتفاهم. پس بهتر است هر چه سریع‌تر این مسائل مطرح شده و سوءتفاهمات حل شوند.


خودتان را بشناسید
شاید خود ما بیش از همه نیاز داشته باشیم خودمان، افکار و روحیات‌مان را بشناسیم چرا که این تنها راه رسیدن به اهداف و انجام موفق برنامه‌های‌مان در مسیر زندگی است.


یاد بگیرید، آرامش خود را حفظ کنید
سعی کنید که در شرایط گوناگون با آرامش رفتار کنید. حتی زمانی که عصبانی می‌شوید باز هم با خونسردی رفتار کنید.


مهربان باشید
همیشه سعی کنید کلمات و نکاتی زیبا و خوب بیان کنید. این نکته آنچنان اهمیتی دارد که باید گفت اگر زمانی نمی‌توانستید سخن خوبی بگویید، بهتر است ساکت بوده و فقط لبخند بزنید.


عاقل و بالغ باشید
والدین شما عاشق شما هستند و این طبیعی است. اما والدین همسر شما این‌گونه نخواهند بود. بهتر است این واقعیت را بپذیرید که خانواده همسر شما با والدین خودتان تفاوت دارند و از همان قوانین و شیوه‌ها استفاده نمی‌کنند.پس یاد بگیرید و سعی کنید در این مورد متفاوت فکر کنید.

هیچ بهتری و بدتری در کار نیست، فقط تفاوت روابط است. پس یاد بگیرید که از دید آنها نیز به مسائل و اتفاقات نگاه کنید و حتی اگر با آنها موافق نیستید مثل یک آدم بالغ و رشد یافته عمل کنید.


لبخند همسرتان را بیشتر ببینید و خودتان هم از زندگی بیشتر لذت ببرید. نظر شما چیست؟
منبع:سیمرغ© 2014 salamatsite.ir
فان3| یک اشاره| جراحی پلاستیک بینی| دانلود با لینک مستقیم| موبایل| آی آر بکس| سلامت سایت| مکالمه زبان| فان3| دیکشنری| درمان افسردگی| مایا| هاست و دومین| نمایش لحظه ای قیت های روز| فروشگاه اینترنتی|