سخنرانی های دکتر انوشه ( روابط دختران و پسران )
آیا شما نیز دکتر انوشه را می شناسید؟ آیا تکه هایی از کلیپ های صوتی و یا تصویری ایشان را در گوشی ها دیده اید؟ این کلیپ ها که حداکثر در قطعه های ۵ دقیقه ای منتشر شده بود مورد استقبال زیادی قرار گرفت و به سرعت آقای انوشه را معروف ساخت!   

این سخنرانی به شما کمک میکند طرف مقابل را به خوبی شناخته و ارتباط بهتری ایجاد کنید 

این مجموعه شامل ۵۰۰ دقیقه نکات ریز یک زندگی هست زندگی که اگر شما با بی تجربگی آغاز کنید با مشکلات زیادی بخورد خواهید کرد
http://zibashop.netforoosh.com/product/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B4%D9%87-%28%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%A8%D8%B7-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%BE%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%29-21.html
لاغری در ده دقیقه

دلتان مي خواهد هر لباسي كه دوست داريد اندازه تان باشد؟
آيا مي خواهيد اندامي زيبا و خوش فرم داشته باشيد؟
آيا هيچ وقتي براي ورزش كردن نداريد؟
چرا عمل جراحي ؟؟؟ چرا هزينه اضافي ؟؟؟
جديدترين محصول دنياي لاغري .. تابستان 2013
فقط ده دقيقه در روز
ما به شما راز بزرگ لاغري را معرفي مي كنيم.
ما راه حلي براي شما داريم. فقط ده دقيقه زمان...
هر شخصي در طول روز حداقل ده دقيقه وقت دارد.
بهترين ، آسان ترين و سريعترين روش براي
از دست دادن چربيهاي اضافي
سريعتر از هميشه به نتيجه خواهيد رسيد...!!

آموزش کودکان کمتر از 4 سال به مهدهای کودک‌ بهزیستی سپرده شد

توجه : مطالب زیر از سایت های مختلف گرد آوری شده است و صرفا جهت جستجو گر اتوماتیک سایت نمایش داده میشود در صورتی که مطلب غیر اخلاقی یا خلاف قوانین کشور مشاهده نمودید لطفا از طریق این صفحه به ما اطلاع دهید
توجه : مالک این سایت و خود این سایت هیچگونه ارتباطی با مطالب جستجو شده از سایت های مختلف ندارد و هیچگونه مسئولیتی را نمیپذیرد تمام مطالب این سایت به صورت خودکار و با استفاده از ربات های جستجوگر مانند گوگل در این سایت درج میشوند
توجه : این سایت در ساماندهی سایت های اینترنتی ثبت شده است و آدرس و مشخصات حاصب آن در آن موجود است
توجه: این سایت یک سایت جستجوگر مطالب است و مطالب به صورت خودکار از وبسایت های فارسی بازنشر میشوند.
توجه: این سایت به صورت اتوماتیک کلمات رکیک و غیر اخلاقی و محصولات غیر مجاز را فیلتر میکند ولی اگر برنامه نتواند آنها را فیلتر کند آنهارا نمایش نمیدهد از این رو از شما پوزش میطلبیم


بر اساس تفاهم‌نامه سازمان بهزیستی و وزارت آموزش و پرورش درباره چگونگی ادامه فعالیت‌های آموزش‌های پیش‌دبستانی دایر در مهد‌های کودک، آموزش کودکان کمتر از 4 سال به مهدهای کودک‌ بهزیستی سپرده شد.

به گزارش  فارس ، در تفاهم‌نامه‌ای که به امضای فاطمه قربان معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش، علی باقرزاده معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی آموزش و پرورش و احمد اسفندیاری رئیس سازمان بهزیستی کشور رسیده، آمده است: در اجرای قانون تأسیس و اداره مدارس و مراکز غیردولتی مصوب ششم مرداد 1387 مجلس شورای اسلامی به منظور ایجاد وحدت رویه و هماهنگی در چگونگی ادامه فعالیت‌های آموزش‌های پیش‌دبستانی دایر در مهد‌های کودک این تفاهم‌نامه‌ مابین سازمان بهزیستی کشور و وزارت آموزش و پرورش «سازمان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی و معاونت‌های آموزش ابتدایی» منعقد شده است تا انطباق شرایط آموزش‌های پیش‌دبستانی دایر در مهد‌های کودک با ضوابط و مقررات مندرج در قانون فراهم شود.

در این تفاهم‌نامه که از تاریخ امضا به مدت 3 سال دارای اعتبار است، در خصوص تعهدات سازمان بهزیستی اشاره شده است: سازمان بهزیستی صرفاً مجاز به صدور مجوز فعالیت مهد‌کودک‌هاست و موسسینی که موفق به دریافت مجوز می‌شوند تنها مجاز به پذیرش گروه سنی زیر 4 سال تمام هستند ضمن اینکه سازمان بهزیستی اطلاعات مربوط به مهد‌های کودک که اقدام به پذیرش کودکان پیش‌دبستانی کرده‌اند را به آموزش و پرورش اعلام کند تا اطلاع‌رسانی لازم جهت تطبیق خود با شرایط قانون تأسیس و اداره مدارس و مراکز آموزش و پرورش غیردولتی صورت پذیرد.

موسسان مهد‌های کودک که کلاس پیش‌دبستانی دایر کرده‌‌اند موظف به استفاده از برنامه‌های آموزشی درسی مصوب سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی درسی وزارت آموزش و پرورش هستند.

در این تفاهم‌نامه در خصوص تعهدات آموزش و پرورش آمده است: این وزارتخانه در آموزش نیروی انسانی شاغل در کلاس‌های پیش‌دبستانی متشکله در مهد‌های کودک از ظرفیت سازمان بهزیستی استفاده می‌کند و شهریه کلاس‌های پیش‌دبستانی دایر در مهد‌های کودک توسط شورای نظارت بر مدارس و مراکز غیردولتی آموزش و پرورش تعیین می‌شود.

آموزش و پرورش در صدور مجوز مراکز پیش‌دبستانی، متقاضیانی که سابقه فعالیت و اداره مهد‌کودک را داشته باشند در اولویت قرار می‌دهد و همچنین در ارایه تسهیلات و مساعدت‌های بعدی سابقه فعالیت و عملکرد مطلوب موسسین مهدکودک به عنوان سابقه مثبت را منظور می‌کند.

در ادامه تعهدات آموزش و پرورش در این تفاهم‌نامه اشاره شده است: آموزش و پرورش به موسسین مهد‌های کودک دایری که پس از انقضاء مهلت مجوز اخذ شده از سوی سازمان بهزیستی شرایط سنی تأسیس مراکز پیش دبستانی را ندارند اجازه می‌دهد تا حصول شرایط سنی، حداکثر 2 سال و 3 با تمدید مجوز مهد‌کودک توسط بهزیستی به فعالیت خود ادامه دهند.

در مناطق روستایی که روستامهدها دایر هستند، آموزش و پرورش اقدام به صدور مجوز مراکز پیش دبستانی مستقل یا وابسته نکند و توسعه و ادامه فعالیت‌های کلاس‌های پیش‌دبستانی در روستامهدها تحت نظارت سازمان بهزیستی کشور کما فی‌السابق بلامانع است.

این تفاهم‌نامه در خصوص گستره مکانی اجرای تفاهم‌نامه می‌افزاید: مفاد این تفاهم‌نامه پس از امضا در سراسر کشور قابلیت اجرا دارد.

در بخش نحوه نظارت بر اجرای تفاهم‌نامه نیز آمده است: کمیته‌ای با حضور نمایندگان سازمان بهزیستی کشور و وزارت آموزش و پرورش بر نحوه اجرای تفاهم‌نامه نظارت خواهند داشت.

این تفاهم‌نامه در بخش ساز و کار حل و فصل اختلافات نیز آورده است: هرگونه تخلف موسسین مهدهای کودک که فعالیت‌ پیش‌دبستانی دارند در زمینه نیروی انسانی، فضا، تجهیزات، شهریه دریافتی و غیره ابتدا در کمیته استان با حضور نماینده سازمان بهزیستی و آموزش و پرورش استان بررسی و سپس در شورای نظارت استان موضوع ماده 5 قانون تأسیس مدارس غیردولتی تصمیم‌گیری خواهد شد.

در بخش تعهدات مشترک این تفاهم‌نامه اشاره شده است: آن دسته از موسسین مهدهای کودک که بر اساس مجوزهای قبلی سازمان بهزیستی اقدام به تأسیس و راه‌اندازی مهد‌کودک‌ها نموده‌اند و از کودکان 4 و 5 ساله برای آموزش‌های قبل از دبستان ثبت‌نام کرده‌اند تا پایان مهلت انقضاء مجوز فوق الاشاره می‌توانند به فعالیت خود ادامه دهند.

از کارشناسان سازمان بهزیستی در کمیته تولید محتوای پیش‌دبستانی استان‌های کشور استفاده خواهد شد.
© 2014 salamatsite.ir
فان3| یک اشاره| جراحی پلاستیک بینی| دانلود با لینک مستقیم| موبایل| آی آر بکس| سلامت سایت| مکالمه زبان| فان3| دیکشنری| درمان افسردگی| مایا| هاست و دومین| نمایش لحظه ای قیت های روز| فروشگاه اینترنتی|