سخنرانی های دکتر انوشه ( روابط دختران و پسران )
آیا شما نیز دکتر انوشه را می شناسید؟ آیا تکه هایی از کلیپ های صوتی و یا تصویری ایشان را در گوشی ها دیده اید؟ این کلیپ ها که حداکثر در قطعه های ۵ دقیقه ای منتشر شده بود مورد استقبال زیادی قرار گرفت و به سرعت آقای انوشه را معروف ساخت!   

این سخنرانی به شما کمک میکند طرف مقابل را به خوبی شناخته و ارتباط بهتری ایجاد کنید 

این مجموعه شامل ۵۰۰ دقیقه نکات ریز یک زندگی هست زندگی که اگر شما با بی تجربگی آغاز کنید با مشکلات زیادی بخورد خواهید کرد
http://zibashop.netforoosh.com/product/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B4%D9%87-%28%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%A8%D8%B7-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%BE%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%29-21.html
لاغری در ده دقیقه

دلتان مي خواهد هر لباسي كه دوست داريد اندازه تان باشد؟
آيا مي خواهيد اندامي زيبا و خوش فرم داشته باشيد؟
آيا هيچ وقتي براي ورزش كردن نداريد؟
چرا عمل جراحي ؟؟؟ چرا هزينه اضافي ؟؟؟
جديدترين محصول دنياي لاغري .. تابستان 2013
فقط ده دقيقه در روز
ما به شما راز بزرگ لاغري را معرفي مي كنيم.
ما راه حلي براي شما داريم. فقط ده دقيقه زمان...
هر شخصي در طول روز حداقل ده دقيقه وقت دارد.
بهترين ، آسان ترين و سريعترين روش براي
از دست دادن چربيهاي اضافي
سريعتر از هميشه به نتيجه خواهيد رسيد...!!

واکنش بیمارستان امام خمینی به رها کردن دو بیمار فقیر در حاشیه شهر: آنها را نمی شناسیم ولی یکی شان حواس پرتی داشت!

توجه : مطالب زیر از سایت های مختلف گرد آوری شده است و صرفا جهت جستجو گر اتوماتیک سایت نمایش داده میشود در صورتی که مطلب غیر اخلاقی یا خلاف قوانین کشور مشاهده نمودید لطفا از طریق این صفحه به ما اطلاع دهید
توجه : مالک این سایت و خود این سایت هیچگونه ارتباطی با مطالب جستجو شده از سایت های مختلف ندارد و هیچگونه مسئولیتی را نمیپذیرد تمام مطالب این سایت به صورت خودکار و با استفاده از ربات های جستجوگر مانند گوگل در این سایت درج میشوند
توجه : این سایت در ساماندهی سایت های اینترنتی ثبت شده است و آدرس و مشخصات حاصب آن در آن موجود است
توجه: این سایت یک سایت جستجوگر مطالب است و مطالب به صورت خودکار از وبسایت های فارسی بازنشر میشوند.
توجه: این سایت به صورت اتوماتیک کلمات رکیک و غیر اخلاقی و محصولات غیر مجاز را فیلتر میکند ولی اگر برنامه نتواند آنها را فیلتر کند آنهارا نمایش نمیدهد از این رو از شما پوزش میطلبیم


دو بیماری که توسط یک بیمارستان دولتی در حاشیه شهر رها شده بودند ، پس از انتقال به بیمارستان فیروزآبادی ری و تکمیل درمان ترخیص شده اند.

به گزارش عصرایران ، بیمارستان امام خمینی تهران که متهم این ماجراست ، این موضوع که جنایت رها کردن بیماران توسط بیمارستان صورت گرفته را انکار و تکذیب می کنند. این در حالی است که رئیس بیمارستان فیروزآبادی ری ، که پذیرای این بیماران مظلوم بوده است ، صبح امروز در یک گفت و گوی رادیویی ، به تصریح از بیمارستان امام خمینی ، به عنوان مرکز درمانی قبلی این دو بیمار یاد کرد و حتی تصریح نمود که دوره درمان یکی از آنها که در بیمارستان امام خمینی طی شده ، رو به اتمام بوده است و این بیمار در بیمارستان فیروزآبادی ، به سرعت تکمیل معالجه شده است.

طبیعتاً مسوولان بیمارستان دوم ، حین پذیرش این دو بیمار ، از آنها درباره بیمارستان قبلی و اتفاقی که برایشان رخ داده ، پرسش کرده اند و رئیس فیروزآبادی از نزد خود نام بیمارستان امام را ذکر نکرده است.

اما روابط عمومی بیمارستان امام خمینی مدعی است که این مرکز سالانه افراد بی بضاعت زیادی را درمان می کند و این که در جیب یکی از بیماران مدارک مربوط به این بیمارستان پیدا شده ، نمی تواند دلیلی برای مقصر بودن این بیمارستان باشد.

مدیر روابط بیمارستان امام خمینی در گفت و گو با رادیو، درحالی اعلام داشته که این بیماران در بیمارستان امام خمینی شناسایی نشده اند که از وضعیت روحی و روانی بیماران هم خبر داشته و حتی گفته است یکی از آنها دچار حواس پرتی بوده است!
 همچنین یک پزشک بیمارستان امام خمینی تایید کرده است که لباس های بیمارستانی که بر تن این دو بیمار است ، متعلق به بیمارستان امام خمینی است ، هر چند که با توجه به شباهت لباس های بیمارستانی ، نمی توان با استناد به لباس ها ، نظر قعطی داد.

بر اساس یافته های خبرنگار عصرایران ، یکی از این دو بیمار 60 ساله و دیگری 20 ساله بوده است که بعد از مداوا ، یکی شان به منزل و دیگری به بهزیستی منتقل شده است.
کسی هم که این دو بیمار را نجات داده ، راننده کامیونی بوده که حین عبور از جاده ای در نزدیکی کهریزک ، با شگفتی تمام متوجه می شود دو بیمار با لباس بیمارستانی ، کنار جاده رها شده اند.
این راننده نوعدوست بلافاصله توقف کرده و مراتب را به پلیس خبر می دهد و پلیس هم در تماس با اورژانس زمینه انتقال آنها به بیمارستان را فراهم می کند.
حادث ، حدود 10 روز پیش رخ داده است که در این مدت ، مسوولان بیمارستان متخلف ، سعی در پوشیده نگه داشتن ماجرا داشته اند.

در پی رسانه ای شدن این ماجرای غم انگیز ، دادستان تهران ، رأساً وارد عمل شده و پرونده این بیمارستان را به دادسرای 6 تهران ارجاع داده تا به صورت ویژه به این موضوع رسیدگی و متهمان هر چه سریعتر به جزای عمل غیرانسانی و شرم آور خود برسند.

این دو بیمار که دچار شکستگی پا و سوختگی بوده اند ، به دلیل فقر مالی از سوی بیمارستانی که در آن پذیرش شده بودند ، سوار آمبولانس شده و در اطراف تهران رها شدند.

تا لحظه مخابره این خبر ،در حال که موضوع در سطح وسیعی رسانه ای شده و حتی دادستانی هم اقدام به تشکیل پرونده قضایی نموده است ، وزارت بهداشت و درمان و شخص وزیر در سکوت مطلق به سر می برند!© 2014 salamatsite.ir
فان3| یک اشاره| جراحی پلاستیک بینی| دانلود با لینک مستقیم| موبایل| آی آر بکس| سلامت سایت| مکالمه زبان| فان3| دیکشنری| درمان افسردگی| مایا| هاست و دومین| نمایش لحظه ای قیت های روز| فروشگاه اینترنتی|