سخنرانی های دکتر انوشه ( روابط دختران و پسران )
آیا شما نیز دکتر انوشه را می شناسید؟ آیا تکه هایی از کلیپ های صوتی و یا تصویری ایشان را در گوشی ها دیده اید؟ این کلیپ ها که حداکثر در قطعه های ۵ دقیقه ای منتشر شده بود مورد استقبال زیادی قرار گرفت و به سرعت آقای انوشه را معروف ساخت!   

این سخنرانی به شما کمک میکند طرف مقابل را به خوبی شناخته و ارتباط بهتری ایجاد کنید 

این مجموعه شامل ۵۰۰ دقیقه نکات ریز یک زندگی هست زندگی که اگر شما با بی تجربگی آغاز کنید با مشکلات زیادی بخورد خواهید کرد
http://zibashop.netforoosh.com/product/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B4%D9%87-%28%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%A8%D8%B7-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%BE%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%29-21.html
لاغری در ده دقیقه

دلتان مي خواهد هر لباسي كه دوست داريد اندازه تان باشد؟
آيا مي خواهيد اندامي زيبا و خوش فرم داشته باشيد؟
آيا هيچ وقتي براي ورزش كردن نداريد؟
چرا عمل جراحي ؟؟؟ چرا هزينه اضافي ؟؟؟
جديدترين محصول دنياي لاغري .. تابستان 2013
فقط ده دقيقه در روز
ما به شما راز بزرگ لاغري را معرفي مي كنيم.
ما راه حلي براي شما داريم. فقط ده دقيقه زمان...
هر شخصي در طول روز حداقل ده دقيقه وقت دارد.
بهترين ، آسان ترين و سريعترين روش براي
از دست دادن چربيهاي اضافي
سريعتر از هميشه به نتيجه خواهيد رسيد...!!

مصرف بی رویه آنتی بیوتیک ها موجب ایجاد گونه های خطرناک میکروب ها می شود

توجه : مطالب زیر از سایت های مختلف گرد آوری شده است و صرفا جهت جستجو گر اتوماتیک سایت نمایش داده میشود در صورتی که مطلب غیر اخلاقی یا خلاف قوانین کشور مشاهده نمودید لطفا از طریق این صفحه به ما اطلاع دهید
توجه : مالک این سایت و خود این سایت هیچگونه ارتباطی با مطالب جستجو شده از سایت های مختلف ندارد و هیچگونه مسئولیتی را نمیپذیرد تمام مطالب این سایت به صورت خودکار و با استفاده از ربات های جستجوگر مانند گوگل در این سایت درج میشوند
توجه : این سایت در ساماندهی سایت های اینترنتی ثبت شده است و آدرس و مشخصات حاصب آن در آن موجود است
توجه: این سایت یک سایت جستجوگر مطالب است و مطالب به صورت خودکار از وبسایت های فارسی بازنشر میشوند.
توجه: این سایت به صورت اتوماتیک کلمات رکیک و غیر اخلاقی و محصولات غیر مجاز را فیلتر میکند ولی اگر برنامه نتواند آنها را فیلتر کند آنهارا نمایش نمیدهد از این رو از شما پوزش میطلبیم


مصرف بی رویه و زیاد انواع آنتی بیوتیک ها در کشور علاوه بر اینکه مقاومت دارویی عوامل بیماری زا را افزایش می دهد بلکه موجب ایجاد گونه های خطرناک میکروب ها نیز می شود.
محمد صادق بهاری داروساز و متخصص داروشناسی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت:‌آنتی بیوتیک ها از پرمصرف ترین و پرکاربردترین داروها در سراسر جهان است که موارد مصرف آنها در سالهای اخیر با سرعت بسیار زیادی در حال افزایش بوده که این امر نگرانی های زیادی را به وجود آورده است.

وی با بیان اینکه قسمت قابل ملاحظه ای از موارد مصرف آنتی بیوتیک ها در کشور به صورت خودسرانه و خارج از تجویز پزشک است تصریح کرد: بر اساس برخی از آمارها و مطالعات، نزدیک به نیمی از موارد مصرف آنتی بیوتیک ها در کشور بدون نسخه پزشک صورت می گیرد حال آنکه بیشتر این مصرف های دارویی چندان مورد نیاز نبوده است.

بهاری با هشدار نسبت به عوارض خطرناک و حتی غیرقابل جبران مصرف زیاد آنتی بیوتیک ها در کشور افزود: مصرف بی رویه و زیاد آنتی بیوتیک ها علاوه بر اینکه مقاومت دارویی عوامل بیماری زا را افزایش می دهد بلکه موجب ایجاد گونه های خطرناک میکروب ها نیز می شود.

وی تاکید کرد: در واقع میکروب ها با ایجاد ژن مقاوم در برابر آنتی بیوتیک ها این مقاومت را از نسلی به نسل دیگر منتقل کرده و حتی این ژن ها از یک گونه میکروبی به گونه های دیگر انتقال می یابند که همین موضوع نیز می تواند به ایجاد گونه های خطرناک و مقاومت میکروب ها کمک کند.

وی یادآور شد، بر اساس گزارش های جهانی مصرف زیاد و بی رویه آنتی بیوتیک ها به یک معضل جدی و خطرناک جهانی تبدیل شده و سازمان بهداشت جهانی در گزارش های اخیر خود از آنتی بیوتیک ها به عنوان یکی از مهمترین عوامل افزایش مرگ و میر در برخی از جوامع نامبرده است.

بهاری خاطر نشان کرد: پرهیز از مصرف بی رویه آنتی بیوتیک ها چه نوع خوراکی و چه نوع تزریقی این داروها و استفاده از آنها فقط در موارد تجویز پزشک اصل بسیار مهمی است که همه مردم جامعه باید به آن توجه کرده و آن را رعایت کنند.

*بیشتر گلودردها و سرماخوردگی ها نیاز به درمان آنتی بیوتیکی ندارند

در ادامه جعفر عادلی متخصص بیماری های داخلی گفت: گلودردها و سرماخوردگی ها از مهمترین بیماری ها و نارسایی هایی هستند که قسمت قابل توجه مصرف آنتی بیوتیک ها مربوط به آنها است.

وی تاکید کرد: بیشتر گلودردها و سرماخوردگی ها در فصول مختلف سال نیاز به درمان آنتی بیوتیکی ندارند و با استراحت و کمی مراقبت از خود بهبود می یابند.

عادلی با بیان اینکه برخی از افراد به دلیل ترس از تشدید گلودرد و سرماخوردگی خود اقدام به مصرف زیاد آنتی بیوتیک هایی همچون آموکسی سیلین و کلدستاب می کنند اظهار داشت: در واقع بیشتر سرماخوردگی ها موجب ایجاد بیماری های دیگر همچون تب روماتیسمی نمی شوند و نباید به بهانه وجود ارتباط بین سرماخوردگی و سایر نارسایی ها اقدام به مصرف خودسرانه داروها کرد.

این متخصص بیماری های داخلی گفت: بر اساس شواهد و مطالعات متعدد افرادی که به صورت خودسرانه و بی رویه اقدام به مصرف آنتی بیوتیک ها می کنند بیشتر از دیگران دچار نارسایی ها و بیماری های درونی همچون مشکلات گوارشی می شوند و در مقایسه با دیگران بیشتر در معرض ناتوانی و مرگ و میرهای زودرس به ویژه در سنین میانسالی به بعد هستند.

عادلی یادآور شد، مهمترین توصیه به عموم مردم این است که در صورت ابتلا به بیماری های عفونی مانند گلودرد، سرماخوردگی و آنفلوانزا، حتما به پزشک مراجعه کرده و فقط در صورت تجویز پزشک اقدام به مصرف آنتی بیوتیک های خوراکی یا تزریقی کرده از مصرف این داروها به صورت خودسرانه و بی رویه جدا پرهیز کنند.© 2014 salamatsite.ir
فان3| یک اشاره| جراحی پلاستیک بینی| دانلود با لینک مستقیم| موبایل| آی آر بکس| سلامت سایت| مکالمه زبان| فان3| دیکشنری| درمان افسردگی| مایا| هاست و دومین| نمایش لحظه ای قیت های روز| فروشگاه اینترنتی|