سخنرانی های دکتر انوشه ( روابط دختران و پسران )
آیا شما نیز دکتر انوشه را می شناسید؟ آیا تکه هایی از کلیپ های صوتی و یا تصویری ایشان را در گوشی ها دیده اید؟ این کلیپ ها که حداکثر در قطعه های ۵ دقیقه ای منتشر شده بود مورد استقبال زیادی قرار گرفت و به سرعت آقای انوشه را معروف ساخت!   

این سخنرانی به شما کمک میکند طرف مقابل را به خوبی شناخته و ارتباط بهتری ایجاد کنید 

این مجموعه شامل ۵۰۰ دقیقه نکات ریز یک زندگی هست زندگی که اگر شما با بی تجربگی آغاز کنید با مشکلات زیادی بخورد خواهید کرد
http://zibashop.netforoosh.com/product/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B4%D9%87-%28%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%A8%D8%B7-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%BE%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%29-21.html
لاغری در ده دقیقه

دلتان مي خواهد هر لباسي كه دوست داريد اندازه تان باشد؟
آيا مي خواهيد اندامي زيبا و خوش فرم داشته باشيد؟
آيا هيچ وقتي براي ورزش كردن نداريد؟
چرا عمل جراحي ؟؟؟ چرا هزينه اضافي ؟؟؟
جديدترين محصول دنياي لاغري .. تابستان 2013
فقط ده دقيقه در روز
ما به شما راز بزرگ لاغري را معرفي مي كنيم.
ما راه حلي براي شما داريم. فقط ده دقيقه زمان...
هر شخصي در طول روز حداقل ده دقيقه وقت دارد.
بهترين ، آسان ترين و سريعترين روش براي
از دست دادن چربيهاي اضافي
سريعتر از هميشه به نتيجه خواهيد رسيد...!!

برنامه‌ریزی برای پر کردن اوقات فراغت زنان خانه‌دار و ارتقای سلامت مردم

توجه : مطالب زیر از سایت های مختلف گرد آوری شده است و صرفا جهت جستجو گر اتوماتیک سایت نمایش داده میشود در صورتی که مطلب غیر اخلاقی یا خلاف قوانین کشور مشاهده نمودید لطفا از طریق این صفحه به ما اطلاع دهید
توجه : مالک این سایت و خود این سایت هیچگونه ارتباطی با مطالب جستجو شده از سایت های مختلف ندارد و هیچگونه مسئولیتی را نمیپذیرد تمام مطالب این سایت به صورت خودکار و با استفاده از ربات های جستجوگر مانند گوگل در این سایت درج میشوند
توجه : این سایت در ساماندهی سایت های اینترنتی ثبت شده است و آدرس و مشخصات حاصب آن در آن موجود است
توجه: این سایت یک سایت جستجوگر مطالب است و مطالب به صورت خودکار از وبسایت های فارسی بازنشر میشوند.
توجه: این سایت به صورت اتوماتیک کلمات رکیک و غیر اخلاقی و محصولات غیر مجاز را فیلتر میکند ولی اگر برنامه نتواند آنها را فیلتر کند آنهارا نمایش نمیدهد از این رو از شما پوزش میطلبیم


رئیس اداره سلامت منطقه 13شهرداری تهران از برنامه‌ریزی برای پر کردن اوقات فراغت زنان خانه‌دار و اجرای برنامه‌ افزایش سلامت مردم خبر داد.

غلامحسین ادب در گفت‌وگو با فارس، افزود: به مناسبت هفته سلامت از 18 تا 24 فروردین نمایشگاه سلامت با همکاری شهرداری منطقه 13، مرکز بهداشت شرق، مرکز مطالعات قند و لیپید(چربی) دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، حوزه بسیج حافظین از ناحیه شهید بهشتی،‌ کانون‌های سلامت و خانه‌های سلامت منطقه 13 در محل بوستان پیروزی ابتدای 30متری نیروی هوایی برپا شده است.

وی افزود: ‌این نمایشگاه با محوریت‌ شعار هفته سلامت با عنوان «مقاومت به داروهای ضد میکروبی، یک تهدید جهانی» برگزار شده است.

رئیس اداره سلامت منطقه 13 افزود: در این نمایشگاه غرفه‌های معرفی خانه‌های سلامت، آموزش سلامت،‌ غرفه بازی و خلاقیت، مسابقه نقاشی کودک و غرفه انجمن پرستاری برپا شده است.

وی گفت: در این نمایشگاه از ابتدا تا انتهای هفته خدمات رایگان چکاپ سلامتی، تست قند خون، آموزش‌های مرتبط با حوزه سلامت به مردم ارائه می‌شود، همچنین اجرای نمایش‌های خیابانی با محوریت سلامت از شنبه تا چهارشنبه این هفته برگزار می‌شود.

ادب تأکید کرد: همچنین غرفه بازیافت و نیز غرفه ستاد بحران برای آموزش‌های مقابله با سوانح طبیعی و تأثیرگذاری در محیط زیست شهری در این نمایشگاه برپا شده که با استقبال خوب مردمی مواجه شده است.

وی تأکید کرد: اداره سلامت در زیرمجموعه شهرداری تهران در حوزه سلامت دارای 3 ضلع آموزش و توانمندی، استفاده از ظرفیت موجود در حوزه سلامت و آموزش‌های سلامت و نیز جلب مشارکت مردمی و فعال‌سازی کانون‌های حوزه سلامت اقدام می‌کند.

رئیس اداره سلامت منطقه 13 گفت: کانون‌های مردمی شامل کانون مادر و کودک، کانون بیماران دیابتی، کانون جهان‌دیدگان (سالخوردگان) تشکیل شده که در این کانون‌ها اعضا از تجربه یکدیگر استفاده می‌کنند و خدماتی مانند چکاب سلامتی و صدور کارت منزلت برای سالخوردگان ارائه می‌شود.

ادب تأکید کرد: همچنین در راستای ایجاد نشاط در مردم تورهای گردشگری و زیارتی به صورت رایگان یا بسیار ارزان برپا می‌شود.

وی گفت: شهرداری منطقه 13 تهران دارای 14 خانه سلامت و 50 سلامت‌یار است که نکته قابل توجه در این خانه‌ها جلب مشارکت مردمی در قالب کانون‌ها و توانمندسازی اعضا است.

رئیس اداره سلامت منطقه 13 افزود: حدود هزار مادر در کانون مادر و کودک این خانه‌های سلامت عضو هستند که آموزش‌های مناسب رفتار با فرزندان و سلامت خانواده و مهارت زندگی و نیز رفتار صحیح زناشویی به آنها آموزش داده می‌شود.

رئیس اداره سلامت منطقه 13 گفت: یکی از اهداف خانه‌های سلامت پر کردن اوقات فراغت زنان خانه‌دار به ویژه در فصل تابستان و بهار است تا در حین سرگرم شدن مهارت‌هایی نیز بیاموزند.

وی یادآور شد: علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید از این نمایشگاه و استفاده از خدمات ارائه شده در این نمایشگاه از تارخی 24-18 فروردین به پارک پیروزی واقع در خیابان پیروزی، ابتدای 30 متری نیروی هوایی مراجعه کنند.

ادب گفت: اداره سلامت شهرداری منطقه 13 تهران به مناسبت گرامیداشت هفته سلامت، به برگزاری مشاوره فردی تغذیه به صورت رایگان، اقدام کرده است.

وی افزود: روزهای یکشبنه و دوشنبه مورخ 21 و 22 فروردین در این راستا مشاوره تغذیه توسط متخصص تغذیه به صورت رایگان به شهروندان از ساعت 9 تا 12 ارائه می‌شود.

مدیر اداره سلامت منطقه 13 شهرداری تهران یادآور شد: همه علاقه‌مندان می‌توانند در زمان مذکور به مجتمع فرهنگی شهید باقری واقع در میدان امام حسین (ع)، خیابان 17 شهریور، خیابان خشکبارچی، پارک خیام مراجعه کنند.
© 2014 salamatsite.ir
فان3| یک اشاره| جراحی پلاستیک بینی| دانلود با لینک مستقیم| موبایل| آی آر بکس| سلامت سایت| مکالمه زبان| فان3| دیکشنری| درمان افسردگی| مایا| هاست و دومین| نمایش لحظه ای قیت های روز| فروشگاه اینترنتی|