سخنرانی های دکتر انوشه ( روابط دختران و پسران )
آیا شما نیز دکتر انوشه را می شناسید؟ آیا تکه هایی از کلیپ های صوتی و یا تصویری ایشان را در گوشی ها دیده اید؟ این کلیپ ها که حداکثر در قطعه های ۵ دقیقه ای منتشر شده بود مورد استقبال زیادی قرار گرفت و به سرعت آقای انوشه را معروف ساخت!   

این سخنرانی به شما کمک میکند طرف مقابل را به خوبی شناخته و ارتباط بهتری ایجاد کنید 

این مجموعه شامل ۵۰۰ دقیقه نکات ریز یک زندگی هست زندگی که اگر شما با بی تجربگی آغاز کنید با مشکلات زیادی بخورد خواهید کرد
http://zibashop.netforoosh.com/product/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B4%D9%87-%28%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%A8%D8%B7-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%BE%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%29-21.html
لاغری در ده دقیقه

دلتان مي خواهد هر لباسي كه دوست داريد اندازه تان باشد؟
آيا مي خواهيد اندامي زيبا و خوش فرم داشته باشيد؟
آيا هيچ وقتي براي ورزش كردن نداريد؟
چرا عمل جراحي ؟؟؟ چرا هزينه اضافي ؟؟؟
جديدترين محصول دنياي لاغري .. تابستان 2013
فقط ده دقيقه در روز
ما به شما راز بزرگ لاغري را معرفي مي كنيم.
ما راه حلي براي شما داريم. فقط ده دقيقه زمان...
هر شخصي در طول روز حداقل ده دقيقه وقت دارد.
بهترين ، آسان ترين و سريعترين روش براي
از دست دادن چربيهاي اضافي
سريعتر از هميشه به نتيجه خواهيد رسيد...!!

سالمندان برای استفاده از خدمات بهداشتی تشویق می شوند

توجه : مطالب زیر از سایت های مختلف گرد آوری شده است و صرفا جهت جستجو گر اتوماتیک سایت نمایش داده میشود در صورتی که مطلب غیر اخلاقی یا خلاف قوانین کشور مشاهده نمودید لطفا از طریق این صفحه به ما اطلاع دهید
توجه : مالک این سایت و خود این سایت هیچگونه ارتباطی با مطالب جستجو شده از سایت های مختلف ندارد و هیچگونه مسئولیتی را نمیپذیرد تمام مطالب این سایت به صورت خودکار و با استفاده از ربات های جستجوگر مانند گوگل در این سایت درج میشوند
توجه : این سایت در ساماندهی سایت های اینترنتی ثبت شده است و آدرس و مشخصات حاصب آن در آن موجود است
توجه: این سایت یک سایت جستجوگر مطالب است و مطالب به صورت خودکار از وبسایت های فارسی بازنشر میشوند.
توجه: این سایت به صورت اتوماتیک کلمات رکیک و غیر اخلاقی و محصولات غیر مجاز را فیلتر میکند ولی اگر برنامه نتواند آنها را فیلتر کند آنهارا نمایش نمیدهد از این رو از شما پوزش میطلبیم


  رییس اداره سالمندان مرکز سلامت خانواده و جمعیت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: امسال شیوه های تشویقی جذب سالمندان برای استفاده از خدمات بهداشتی این اداره، بکارگرفته می شود.
 
پریسا طاهری در گفت و گو با ایرنا بدون اشاره به جزئیات این شیوه های تشویقی افزود: جزئیات اجرای این شیوه ها پس از نتیجه گیری نهایی کارشناسان مربوطه اعلام خواهد شد اما این تشویق ها بیشتر بصورت معنوی است.
وی اظهار داشت: درصورت دریافت بودجه، تشویق های مادی نیز برای جذب سالمندان در جهت استفاده از خدمات بهداشتی ارائه می شود.
رییس اداره سالمندان وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: خدمات بهداشتی سالمندان در قالب اجرای طرح مراقبت های ادغام یافته از سال 86 برای آنان در سراسر کشور اجرا می شود.
طاهری گفت: به رغم دسترسی آسان به سالمندان در روستاها برای ارایه خدمات به دلیل رابطه نزدیک بهورز با آنان، میزان پوشش این طرح برای سالمندان شهری، اندک است.
وی تاکید کرد: دسترسی به سالمندان در شهرها دشوار است؛ بنابراین امکان دسترسی به خدمات بهداشتی سالمندان در روستاها بیشتر از شهرها است.
رییس اداره سالمندان وزارت بهداشت افزود: امسال با اجرای شیوه های تشویقی و همچنین استفاده از فیلم های آموزشی و جلب مشارکت صدا و سیما ، سالمندان شهری بیشتری را به سوی استفاده از خدمات بهداشتی این اداره سوق می دهیم.
طاهری خاطرنشان کرد: برخی سالمندان شهری برای دریافت خدمات بهداشتی به مراکز خصوصی درمانی مراجعه می کنند و از خدمات طرح مراقبت های ادغام یافته محروم می مانند؛ بنابراین باید اطلاع رسانی وسیعی در این زمینه انجام شود.
به گفته وی، در اجرای طرح مراقبت های ادغام یافته، وضعیت سلامتی و بیماری های شایع سالمندان هنگام مراجعه به مراکز بهداشتی، معاینه و ارزیابی می شود و درصورت نیاز به متخصص، به سطوح بالاتر ارجاع داده می شوند.
رییس اداره سالمندان وزارت بهداشت، بیماری های قلبی و عروقی،‌ فشارخون، اختلالات تغذیه ای، اختلالات بینایی و شنوایی، دیابت، دمانس -زوال عقل- ، اختلال خواب و افسردگی، بی اختیاری ادراری، پوکی استخوان، سقوط و عدم تعادل را از بیماری های شایع در بین سالمندان بیان کرد که در اجرای طرح مراقبت های ادغام یافته، ارزیابی می شوند.
طاهری یادآور شد: طرح مراقبت های ادغام یافته برای سالمندان از سال 86 در 47 دانشگاه علوم پزشکی کشور اجرا می شود.
© 2014 salamatsite.ir
فان3| یک اشاره| جراحی پلاستیک بینی| دانلود با لینک مستقیم| موبایل| آی آر بکس| سلامت سایت| مکالمه زبان| فان3| دیکشنری| درمان افسردگی| مایا| هاست و دومین| نمایش لحظه ای قیت های روز| فروشگاه اینترنتی|