سخنرانی های دکتر انوشه ( روابط دختران و پسران )
آیا شما نیز دکتر انوشه را می شناسید؟ آیا تکه هایی از کلیپ های صوتی و یا تصویری ایشان را در گوشی ها دیده اید؟ این کلیپ ها که حداکثر در قطعه های ۵ دقیقه ای منتشر شده بود مورد استقبال زیادی قرار گرفت و به سرعت آقای انوشه را معروف ساخت!   

این سخنرانی به شما کمک میکند طرف مقابل را به خوبی شناخته و ارتباط بهتری ایجاد کنید 

این مجموعه شامل ۵۰۰ دقیقه نکات ریز یک زندگی هست زندگی که اگر شما با بی تجربگی آغاز کنید با مشکلات زیادی بخورد خواهید کرد
http://zibashop.netforoosh.com/product/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B4%D9%87-%28%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%A8%D8%B7-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%BE%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%29-21.html
لاغری در ده دقیقه

دلتان مي خواهد هر لباسي كه دوست داريد اندازه تان باشد؟
آيا مي خواهيد اندامي زيبا و خوش فرم داشته باشيد؟
آيا هيچ وقتي براي ورزش كردن نداريد؟
چرا عمل جراحي ؟؟؟ چرا هزينه اضافي ؟؟؟
جديدترين محصول دنياي لاغري .. تابستان 2013
فقط ده دقيقه در روز
ما به شما راز بزرگ لاغري را معرفي مي كنيم.
ما راه حلي براي شما داريم. فقط ده دقيقه زمان...
هر شخصي در طول روز حداقل ده دقيقه وقت دارد.
بهترين ، آسان ترين و سريعترين روش براي
از دست دادن چربيهاي اضافي
سريعتر از هميشه به نتيجه خواهيد رسيد...!!

لجبازی کودکان ناشی از رفتار والدین است

توجه : مطالب زیر از سایت های مختلف گرد آوری شده است و صرفا جهت جستجو گر اتوماتیک سایت نمایش داده میشود در صورتی که مطلب غیر اخلاقی یا خلاف قوانین کشور مشاهده نمودید لطفا از طریق این صفحه به ما اطلاع دهید
توجه : مالک این سایت و خود این سایت هیچگونه ارتباطی با مطالب جستجو شده از سایت های مختلف ندارد و هیچگونه مسئولیتی را نمیپذیرد تمام مطالب این سایت به صورت خودکار و با استفاده از ربات های جستجوگر مانند گوگل در این سایت درج میشوند
توجه : این سایت در ساماندهی سایت های اینترنتی ثبت شده است و آدرس و مشخصات حاصب آن در آن موجود است
توجه: این سایت یک سایت جستجوگر مطالب است و مطالب به صورت خودکار از وبسایت های فارسی بازنشر میشوند.
توجه: این سایت به صورت اتوماتیک کلمات رکیک و غیر اخلاقی و محصولات غیر مجاز را فیلتر میکند ولی اگر برنامه نتواند آنها را فیلتر کند آنهارا نمایش نمیدهد از این رو از شما پوزش میطلبیم


  متخصص روانشناسی کودک و مسئول آموزش مرکز مطالعات تاریخ پزشکی، طب اسلامی و مکمل دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: لجبازی کودکان، واکنش نامطلوبی است که کودکان نسبت به محیط ، شرایط و رفتار والدین از خود نشان می دهند.
 
فریده سلیمانی در گفت و گو با ایرنا افزود: والدین پیش از تصمیم به بچه دار شدن باید رفتارها و مهارت های تربیت فرزند را بیاموزند تا از بروز ناهنجاری های رفتاری مانند لجبازی در کودکان پیشگیری شود.
وی اظهار داشت: برخی کودکان هنگام لجبازی، به بدن خود مشت زده و یا سر خود را به دیوار می کوبند که ممکن است آسیب هایی را به خود کودک وارد کنند.
این متخصص روان شناسی بالینی کودک خاطرنشان کرد، کودکان، لجبازی خود را به شیوه های گوناگون مانند ناسزاگویی، گریه، جیغ و فریاد، شکستن وسایل، اخم و قهر کردن نشان می دهند.
سلیمانی ادامه داد: والدین نباید کودکان را به عجله و شتاب در انجام کارها وادار کنند چرا که این موارد منجر به بروز لجبازی در کودکان خواهد شد.
وی افزود: والدین برای جلوگیری از لجبازی کودکان باید محیط شاد و مفرحی را برای فرزندان فراهم کنند چرا که ترساندن کودکان از محیط، موجب کاهش اعتماد به نفس کودکان شده و کاهش اعتماد به نفس نیز از عوامل اصلی لجبازی به شمار می رود.
این متخصص روان شناسی بالینی کودک گفت: کودکانی را که از حمام رفتن امتناع می کنند، باید با محیط حمام آشنا کرده و در حمام نیز باید از وسایل بازی استفاده شود.
سلیمانی اظهار داشت: والدین می توانند با تزئین غذاها و خلق تصاویر کودکانه مانند دلقک با استفاده از موادی مانند زیتون، گوجه فرنگی و خیار، او را به غذاخوردن تشویق کرده و مانع از لجبازی و امتناع او از غذا خوردن شوند.
وی تاکید کرد، پرهیز از کلنجار میان والدین و کودکان و همچنین فراهم کردن آرامش و امنیت خانواده، تاثیر بسزایی در پیشگیری از لجبازی کودکان دارد.
این متخصص روانشناسی کودکان به والدین توصیه کرد، کمتر به فرزندان خود امر و نهی کنند و بیشتر با رفتار صحیح خود، الگوهای رفتاری درست را به صورت عملی به کودکان بیاموزند.
سلیمانی خاطرنشان کرد، والدین با حوصله و بردباری می توانند بر اغلب ناهنجاری های روانی کودکان مانند لجبازی، چیره شوند.
© 2014 salamatsite.ir
فان3| یک اشاره| جراحی پلاستیک بینی| دانلود با لینک مستقیم| موبایل| آی آر بکس| سلامت سایت| مکالمه زبان| فان3| دیکشنری| درمان افسردگی| مایا| هاست و دومین| نمایش لحظه ای قیت های روز| فروشگاه اینترنتی|