سخنرانی های دکتر انوشه ( روابط دختران و پسران )
آیا شما نیز دکتر انوشه را می شناسید؟ آیا تکه هایی از کلیپ های صوتی و یا تصویری ایشان را در گوشی ها دیده اید؟ این کلیپ ها که حداکثر در قطعه های ۵ دقیقه ای منتشر شده بود مورد استقبال زیادی قرار گرفت و به سرعت آقای انوشه را معروف ساخت!   

این سخنرانی به شما کمک میکند طرف مقابل را به خوبی شناخته و ارتباط بهتری ایجاد کنید 

این مجموعه شامل ۵۰۰ دقیقه نکات ریز یک زندگی هست زندگی که اگر شما با بی تجربگی آغاز کنید با مشکلات زیادی بخورد خواهید کرد
http://zibashop.netforoosh.com/product/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B4%D9%87-%28%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%A8%D8%B7-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%BE%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%29-21.html
لاغری در ده دقیقه

دلتان مي خواهد هر لباسي كه دوست داريد اندازه تان باشد؟
آيا مي خواهيد اندامي زيبا و خوش فرم داشته باشيد؟
آيا هيچ وقتي براي ورزش كردن نداريد؟
چرا عمل جراحي ؟؟؟ چرا هزينه اضافي ؟؟؟
جديدترين محصول دنياي لاغري .. تابستان 2013
فقط ده دقيقه در روز
ما به شما راز بزرگ لاغري را معرفي مي كنيم.
ما راه حلي براي شما داريم. فقط ده دقيقه زمان...
هر شخصي در طول روز حداقل ده دقيقه وقت دارد.
بهترين ، آسان ترين و سريعترين روش براي
از دست دادن چربيهاي اضافي
سريعتر از هميشه به نتيجه خواهيد رسيد...!!

لزوم تعیین حدود و اختیارات تخصصی

توجه : مطالب زیر از سایت های مختلف گرد آوری شده است و صرفا جهت جستجو گر اتوماتیک سایت نمایش داده میشود در صورتی که مطلب غیر اخلاقی یا خلاف قوانین کشور مشاهده نمودید لطفا از طریق این صفحه به ما اطلاع دهید
توجه : مالک این سایت و خود این سایت هیچگونه ارتباطی با مطالب جستجو شده از سایت های مختلف ندارد و هیچگونه مسئولیتی را نمیپذیرد تمام مطالب این سایت به صورت خودکار و با استفاده از ربات های جستجوگر مانند گوگل در این سایت درج میشوند
توجه : این سایت در ساماندهی سایت های اینترنتی ثبت شده است و آدرس و مشخصات حاصب آن در آن موجود است
توجه: این سایت یک سایت جستجوگر مطالب است و مطالب به صورت خودکار از وبسایت های فارسی بازنشر میشوند.
توجه: این سایت به صورت اتوماتیک کلمات رکیک و غیر اخلاقی و محصولات غیر مجاز را فیلتر میکند ولی اگر برنامه نتواند آنها را فیلتر کند آنهارا نمایش نمیدهد از این رو از شما پوزش میطلبیم


دکتر علیرضا عبدالهی متخصص پاتولوژی، فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی تهران و از اعضای هیات مدیره انجمن پاتولوژی ایران  نظرات و پاسخ های ارزشمند خود به سوالات زیر را بصورت کتبی در اختیار سازمان نظام پزشکی قرار داده است.

در حال حاضر وضعیت دانش و حرفه علوم آزمایشگاهی را در کشور ( در بعد دانشگاهی  و بعد اجرا ) در مقایسه با دنیا و منطقه چگونه است؟

به لطف خدا، به نظر من وضعیت مناسبی از نظر علمی داریم. ضریب نفوذ آزمایشگاه ها در مناطق مختلف و نسبت آن با جمعیت مناسب می باشد و با تلاش هایی که در سال های گذشته صورت گرفته از لحاظ علمی و استاندارد سازی هم رشد خوبی داشته ایم ولی مسلماً باید این روند ادامه یابد و بنیه علمی متخصصین از طریق اجرای برنامه های بازآموزی به خصوص با استفاده از اینترنت و .... ارتقاء یابد و از طرفی بعد نظارتی و تشویقی وزارتخانه هم ادامه یابد.
افزایش میزان توریسم درمانی و نتایج شرکت در کنگره های منطقه ای نشان دهنده توانایی متخصصین آزمایشگاهی ما در ارائه خدمات است و تنها ضعفی که می توان به آنها اشاره کرد مسائل مدیریتی و سخت افزاری دستگاه ها و تجهیزات می باشد.


میزان رعایت استانداردها و میزان خطاهای آزمایشگاهی در کشور در چه وضعیتی قرار دارد؟

 با تلاش همکاران محترممان در اداره امور آزمایشگاه ها حرکت استاندارد سازی که از چند سال قبل شروع شده به خوبی ادامه پیدا کرده و آزمایشگاه ها حتی آنهایی که در مناطق دورافتاده هم هستند ملزم به اجرای آن هستند و تا جائی که من در جریان هستم اکثریت قریب به اتفاق آزمایشگاه ها آن را پیاده و رعایت می کنند و در نتیجه آن، میزان خطاها مسلماً کاهش یافته و رضایت مندی مشتریان یعنی بیماران و پزشکان را فراهم آورده است. در کنار اجرای برنامه های استاندارد سازی لازم است این فرهنگ سازی هم صورت پذیرد که پیاده کردن استاندارد سازی و هزینه برای کنترل کیفی در نهایت سود وبه نفع خود آزمایشگاه می باشد.

مهم ترین نیاز و کمبود فعلی دانش علوم آزمایشگاهی کشور چیست؟

به نظر من ایجاد همدلی، وحدت و مشخص کردن حدود وظایف و اختیارات و مسوولیت های هر گروه از مهم ترین نیاز ها و اولویت های آزمایشگاهیان کشور است است.
 نیاز به راه اندازی فلوشیپ رشته های مختلف، داشتن ارتباط بیشتر با مراکز علمی خارج از کشور و تامین تجهیزات به روز و همزمان تقویت صنعت داخلی ضروری به نظر می رسد.


عملکرد مسئولان و دستگاه های متولی حوزه سلامت در بخش آزمایشگاهی را چگونه ارزیابی می کنید و انتظارات شما از آنها چیست؟

در پاسخ به این سوال باید محدودیت های این عزیزان را هم در نظر گرفت. با شناختی که از معاونت محترم سلامت دارم ایشان از هیچ کوششی در بهبود وضع دریغ ندارند و دید بسیار مثبت و خوبی در این زمینه دارند. این خود ما هستیم که باید با تشکیل اتاق فکر و گرو های مشورتی راه کارهای مناسب را ارائه و پیگیری و اجرا نمائیم و مسلماً ایشان از هیچ حمایتی دریغ ندارند.


با توجه به انحلال آزمایشگاه رفرانس، کنترل آزمایشگاه های طبی چگونه صورت می گیرد و این انحلال چه مسائلی را به دنبال داشته است؟

به نظر من وجود آزمایشگاه رفرانس از لحاظ اعتبار علمی و ... لازم و ضروری بود و محلی برای رفع مشکلات واختلافات علمی و یک مرجع و به قول معروف Gold Standard  بود که در حال حاضر از آن محروم هستیم و فکر میکنم خود مسئولین امر هم در انجام برخی وظایفشان مانند تائید دستگاه ها و ... دچار مشکل باشند.

چشم اندازهای علم  و دانش علوم آزمایشگاهی کشور چگونه است ( چه از بعد علم محض و چه از بعد اشتغال و اجرا )؟

از لحاظ علمی به نظر من روشن و رو به رشد است شاهد آن هستیم که در مراکز علمی دستیاران جوان با شوق و علاقه فراوان به کار و فراگرفتن دانش مشغول هستند مراکز پژوهشی فعال و دارای برون ده مناسب هستند از بعد ساخت تجهیزات در برخی قسمت ها رشد داشته ایم. ولی از لحاظ اشتغال و امنیت شغلی همکاران جوان دچار مشکل هستند و بعضاً برخی تصمیمات سبب تشدید آن می شود که تقاضا دارم مسوولین محترم از اساتید پاتولوژی در تصمیم گیری و ... مانند تمام دنیا بهره بگیرند.
© 2014 salamatsite.ir
فان3| یک اشاره| جراحی پلاستیک بینی| دانلود با لینک مستقیم| موبایل| آی آر بکس| سلامت سایت| مکالمه زبان| فان3| دیکشنری| درمان افسردگی| مایا| هاست و دومین| نمایش لحظه ای قیت های روز| فروشگاه اینترنتی|