سخنرانی های دکتر انوشه ( روابط دختران و پسران )
آیا شما نیز دکتر انوشه را می شناسید؟ آیا تکه هایی از کلیپ های صوتی و یا تصویری ایشان را در گوشی ها دیده اید؟ این کلیپ ها که حداکثر در قطعه های ۵ دقیقه ای منتشر شده بود مورد استقبال زیادی قرار گرفت و به سرعت آقای انوشه را معروف ساخت!   

این سخنرانی به شما کمک میکند طرف مقابل را به خوبی شناخته و ارتباط بهتری ایجاد کنید 

این مجموعه شامل ۵۰۰ دقیقه نکات ریز یک زندگی هست زندگی که اگر شما با بی تجربگی آغاز کنید با مشکلات زیادی بخورد خواهید کرد
http://zibashop.netforoosh.com/product/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B4%D9%87-%28%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%A8%D8%B7-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%BE%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%29-21.html
لاغری در ده دقیقه

دلتان مي خواهد هر لباسي كه دوست داريد اندازه تان باشد؟
آيا مي خواهيد اندامي زيبا و خوش فرم داشته باشيد؟
آيا هيچ وقتي براي ورزش كردن نداريد؟
چرا عمل جراحي ؟؟؟ چرا هزينه اضافي ؟؟؟
جديدترين محصول دنياي لاغري .. تابستان 2013
فقط ده دقيقه در روز
ما به شما راز بزرگ لاغري را معرفي مي كنيم.
ما راه حلي براي شما داريم. فقط ده دقيقه زمان...
هر شخصي در طول روز حداقل ده دقيقه وقت دارد.
بهترين ، آسان ترين و سريعترين روش براي
از دست دادن چربيهاي اضافي
سريعتر از هميشه به نتيجه خواهيد رسيد...!!

هوای آلوده به ریزگردها برای کودکان خطرناک است

توجه : مطالب زیر از سایت های مختلف گرد آوری شده است و صرفا جهت جستجو گر اتوماتیک سایت نمایش داده میشود در صورتی که مطلب غیر اخلاقی یا خلاف قوانین کشور مشاهده نمودید لطفا از طریق این صفحه به ما اطلاع دهید
توجه : مالک این سایت و خود این سایت هیچگونه ارتباطی با مطالب جستجو شده از سایت های مختلف ندارد و هیچگونه مسئولیتی را نمیپذیرد تمام مطالب این سایت به صورت خودکار و با استفاده از ربات های جستجوگر مانند گوگل در این سایت درج میشوند
توجه : این سایت در ساماندهی سایت های اینترنتی ثبت شده است و آدرس و مشخصات حاصب آن در آن موجود است
توجه: این سایت یک سایت جستجوگر مطالب است و مطالب به صورت خودکار از وبسایت های فارسی بازنشر میشوند.
توجه: این سایت به صورت اتوماتیک کلمات رکیک و غیر اخلاقی و محصولات غیر مجاز را فیلتر میکند ولی اگر برنامه نتواند آنها را فیلتر کند آنهارا نمایش نمیدهد از این رو از شما پوزش میطلبیم


یک پزشک متخصص ریه با اشاره به اینکه هوای آلوده به ریزگرد برای کودکان خطرناک است گفت: کودکان به علت رشد ناکارآمد ریه ها و نوع تنفس، بیشتر در معرض حملات ریوی هستند و در مقابل این ریزگردها بسیار حساسترند.
 
اردا کیانی در گفت وگو با ایرنا افزود: افراد بالای 60 سال نیز در مقابل ریزگردها و آلودگی هوا بسیار آسیب پذیرند و باید مراقبت بیشتری از خود کرده و در چنین هوایی در سطح شهر تردد نکنند.
این پزشک متخصص از شهروندان خواست به هیچ وجه در هوای آلوده به ریزگرد فعالیت ورزشی نکنند.
وی اظهار داشت: با تردد در هوای آلوده به ریزگرد، سرعت تنفس و نیز عمق تنفس افراد بیشتر شده و این امر سبب می شود تا ریزگردها بیشتر وارد ریه های تنفسی آنان شود.
کیانی در پاسخ به این پرسش که آیا استفاده از ماسکهای طبی اثری در کاهش ورود ریزگردها به ریه های تنفسی دارد یا خیر؟ گفت: استفاده از ماسک های معمولی به علت آنکه منافذ آن درشت تر از دو ونیم میکرون است و ریزگردها براحتی از آن ورود می کنند تاثیرچندانی در جلوگیری از ورود ریزگردها به ریه ندارند اما بکارگیری آنها بهتر از عدم استفاده است.
وی اضافه کرد: استفاده از ماسک هایN95   با عنوان ماسک های فیلتردار برای جلوگیری از ورود ریزگردها و ذرات معلق به درون ریه های تنفسی در افراد مناسب هستند که شهروندان می توانند درصورت لزوم نسبت به تهیه آن اقدام کنند.
کیانی گفت: در صورت عدم دسترسی به ماسک های فیلتر دار، ‌شهروندان می توانند با استفاده از دو لایه کردن ماسک های معمولی و قراردادن یک دستمال مرطوب یا یک ماسک خیس درون آن از ورود ریزگردها به درون ریه ها جلوگیری کنند.
وی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی براینکه ورود ریزگردها به درون سیستم تنفسی افراد چه خطراتی بدنبال دارد؟گفت: خطرات ورود ریزگردهای هوا به درون سیستم تنفسی بسته به منشا ورود آنها و نیز موارد همراه با این آلاینده ها متفاوت است اما عمده ترین عوارض آن تشدید حملات تنفسی در افراد است.
این پزشک متخصص ریه اضافه کرد: هوای آلوده بویژه آنکه همراه با ریزگرد باشد تعداد حملات تنفسی را افزایش می دهد.
وی در پاسخ به سووال دیگری مبنی بر اینکه آیا استفاده مکرر از اسپری های ویژه رفع آسم و تنگی نفس در هوای آلوده به ریزگرد را به بیماران تنفسی توصیه می کنید یا خیر؟ گفت: استفاده بیش از حد از این اسپری های دارویی سبب لرزش دست و افزایش ضربان قلب بیماران تنفسی می شود که استفاده بیش از اندازه آنها بیش از دو بار در روز بنابر تجویز پزشک به بیماران تنفسی توصیه نمی شود.
وی اضافه کرد: در هر 20 دقیقه استفاده دو پاف از این اسپری ها کافی است و استفاده بیش از حد آنها نیز اثربخش نخواهد بود.
کیانی تاکید کرد: پس از هربار استفاده از این اسپری ها 15 دقیقه زمان لازم است تا این دارو اثر خود را نشان دهند بنابراین نباید بیش از حد اندازه از آنها استفاده کرد.
این پزشک متخصص ریه به شهروندان توصیه کرد: پس از مشاهده علایم حملات تنفسی بویژه افرادی که برای اولین بار دچار این حملات می شوند به پزشک یا اورژانس مراجعه کنند.
وی از شهروندان درخواست کرد که در شرایط فعلی از تردد غیر ضروری در هوای آزاد آلوده به ریزگرد پرهیز کنند.
© 2014 salamatsite.ir
فان3| یک اشاره| جراحی پلاستیک بینی| دانلود با لینک مستقیم| موبایل| آی آر بکس| سلامت سایت| مکالمه زبان| فان3| دیکشنری| درمان افسردگی| مایا| هاست و دومین| نمایش لحظه ای قیت های روز| فروشگاه اینترنتی|