سخنرانی های دکتر انوشه ( روابط دختران و پسران )
آیا شما نیز دکتر انوشه را می شناسید؟ آیا تکه هایی از کلیپ های صوتی و یا تصویری ایشان را در گوشی ها دیده اید؟ این کلیپ ها که حداکثر در قطعه های ۵ دقیقه ای منتشر شده بود مورد استقبال زیادی قرار گرفت و به سرعت آقای انوشه را معروف ساخت!   

این سخنرانی به شما کمک میکند طرف مقابل را به خوبی شناخته و ارتباط بهتری ایجاد کنید 

این مجموعه شامل ۵۰۰ دقیقه نکات ریز یک زندگی هست زندگی که اگر شما با بی تجربگی آغاز کنید با مشکلات زیادی بخورد خواهید کرد
http://zibashop.netforoosh.com/product/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B4%D9%87-%28%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%A8%D8%B7-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%BE%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%29-21.html
لاغری در ده دقیقه

دلتان مي خواهد هر لباسي كه دوست داريد اندازه تان باشد؟
آيا مي خواهيد اندامي زيبا و خوش فرم داشته باشيد؟
آيا هيچ وقتي براي ورزش كردن نداريد؟
چرا عمل جراحي ؟؟؟ چرا هزينه اضافي ؟؟؟
جديدترين محصول دنياي لاغري .. تابستان 2013
فقط ده دقيقه در روز
ما به شما راز بزرگ لاغري را معرفي مي كنيم.
ما راه حلي براي شما داريم. فقط ده دقيقه زمان...
هر شخصي در طول روز حداقل ده دقيقه وقت دارد.
بهترين ، آسان ترين و سريعترين روش براي
از دست دادن چربيهاي اضافي
سريعتر از هميشه به نتيجه خواهيد رسيد...!!

رییس اداره سلامت مادران وزارت بهداشت: 85 درصد مادران می‌توانند زایمان طبیعی داشته باشند

توجه : مطالب زیر از سایت های مختلف گرد آوری شده است و صرفا جهت جستجو گر اتوماتیک سایت نمایش داده میشود در صورتی که مطلب غیر اخلاقی یا خلاف قوانین کشور مشاهده نمودید لطفا از طریق این صفحه به ما اطلاع دهید
توجه : مالک این سایت و خود این سایت هیچگونه ارتباطی با مطالب جستجو شده از سایت های مختلف ندارد و هیچگونه مسئولیتی را نمیپذیرد تمام مطالب این سایت به صورت خودکار و با استفاده از ربات های جستجوگر مانند گوگل در این سایت درج میشوند
توجه : این سایت در ساماندهی سایت های اینترنتی ثبت شده است و آدرس و مشخصات حاصب آن در آن موجود است
توجه: این سایت یک سایت جستجوگر مطالب است و مطالب به صورت خودکار از وبسایت های فارسی بازنشر میشوند.
توجه: این سایت به صورت اتوماتیک کلمات رکیک و غیر اخلاقی و محصولات غیر مجاز را فیلتر میکند ولی اگر برنامه نتواند آنها را فیلتر کند آنهارا نمایش نمیدهد از این رو از شما پوزش میطلبیم


رییس اداره سلامت مادران وزارت بهداشت از اجرای کامل برنامه «بیمارستان دوستدار مادر» در بیمارستان‌های سطح کشور تا سال 92 خبر داد.

دکتر صدیق در گفت‌وگو با  ایسنا، با استناد به آمار سال 1384 وزارت بهداشت، میزان سزارین در کشور را 6/40 درصد عنوان کرد و گفت: با توجه به بررسی‌های به عمل آمده علت بالا بودن میزان زایمان به روش سزارین، عدم آ‌گاهی مادران و جامعه از فرآیند زایمان‌، خوشایند نبودن مراحل زایمان در بیمارستان‌ها و عدم استفاده از روش‌های بی دردی و کم دردی در بیمارستان‌ها است. هر چند که در حال حاضر استفاده از روش‌های بی‌دردی و کم دردی در بیمارستان‌های کشور رو به افزایش است.

وی در ادامه به انواع روش‌های بی‌دردی و کم‌دردی زایمان اشاره کرد و گفت:‌ استفاده از دارو‌های ضد درد‌، استفاده از گاز‌های استنشاقی (انتونکس) و بی‌حسی از طریق کمر(اپیدورال و اسپاینال) روش‌های بی‌دردی را شامل می‌شوند و روش‌هایی مانند‌ سرما و گرما درمانی‌، استفاده از وان زایمان‌، استفاده از دوش گرم‌، ماساژ‌، موسیقی درمانی‌، حرکت کردن در حین مراحل زایمان و استفاده از همراه آموزش دیده موجب کاهش درد می‌شود.

 اجرای روش وان زایمان در آب در سه بیمارستان کشور

به گفته وی، از آنجا که درد زایمان درد ممتدی نیست بنابراین مادر در بین دردها می‌تواند استراحت داشته باشد. استفاده از وان زایمان در آب موجب کاهش درد و خوشایند بودن مراحل زایمان می‌شود. علاوه بر آن طول مدت زایمان نیز کوتاه شده و مادر درد کمتری را احساس می‌کند. در حال حاضر روش استفاده از وان زایمان در آب در بیمارستان شهید اکبرآبادی تهران، ام البنبین (س) مشهد و معتضدی کرمانشاه اجرا می‌شود.

 آغاز کلاس‌های آموزشی دوران بارداری از هفته 20 بارداری و اتمام آن در هفته سی و هفتم

دکتر صدیق با اشاره به آموزش‌های دوران بارداری ادامه داد:‌ کلاس‌های آمادگی برای زایمان با هدف افزایش سطح آگاهی مادران در بسیاری از بیمارستان‌های کشور در حال اجراست. این کلاس‌ها در 8 جلسه 90 دقیقه‌ای برگزار می‌شود که از هفته 20 بارداری آغاز و در هفته 37 بارداری به اتمام می‌رسد.

 پدران می‌توانند با حضور در کلاس‌های آموزشی دوران بارداری، هنگام زایمان مادر در بیمارستان حضور داشته باشند

وی در این باره ادامه داد: پدران نیز می‌توانند در دو جلسه از کلاس‌های آموزشی دوران بارداری شرکت کنند. مادران همچنین می‌توانند یک نفر را به دلخواه به عنوان همراه به کلاس‌ها بیاورند. همراه مذکور پس از طی 8 جلسه می‌تواند با دریافت گواهی از آموزش دهنده در هنگام زایمان در بیمارستان حضور داشته باشد. علاوه بر آن مادر می‌تواند از همسر خود به عنوان همراه استفاده کند که در این صورت باید در کلاس‌های خصوصی ثبت نام کند.

به گفته رییس اداره سلامت مادران وزارت بهداشت، در کلاس‌های آموزشی دوران بارداری مباحث تئوری شامل بهداشت فردی‌، تغذیه‌، بهداشت روان‌، روش کاهش درد‌، مراحل زایمان‌، نحوه سازگاری با درد زایمان،‌ شیردهی‌ و مراقبت‌های پس از زایمان آموزش داده می‌شود. آموزش‌های عملی دوران بارداری نیز شامل تمرینات دوران بارداری‌، اصلاح وضعیت‌ها (نحوه درست نشستن‌، ایستادن‌، خوابیدن‌، انجام کارهای منزل) تکنیک‌های تن آرامی، تنفس و پیشگیری از افتادگی‌ها می‌شود.

 85 درصد مادران می‌توانند زایمان طبیعی داشته باشند

وی زایمان به روش سزارین را یک عمل جراحی بزرگ خواند و با اشاره به مزیت‌های زایمان طبیعی نسبت به سزارین گفت: زایمان به روش سزارین تنها زمانی انجام می‌شود که خطراتی برای مادر و فرزند در روش زایمان طبیعی وجود داشته باشد.

دکتر صدیق با بیان این که طبق آمارهای سازمان جهانی بهداشت، 85 درصد مادران می‌توانند زایمان طبیعی داشته باشند، افزود: به این ترتیب 85 درصد زایمان‌ها می‌تواند با ارائه آموزش به مادران و مراقبت صحیح، این روند فیزیولوژیک و طبیعی را به سلامت سپری کند.

وی افزود: انجام زایمان به روش طبیعی با میزان خونریزی و عفونت کمتری همراه است. همچنین مادر پس از زایمان طبیعی بسیار سریعتر به شرایط دوران قبل از بارداری بازمی‌گردد و با توجه به بهبودی سریع‌، ارتباط میان مادر و نوزاد به نحو بهتری برقرار شده و شیردهی سریع‌تر آغاز می‌شود. از طرف دیگر با انجام زایمان به روش طبیعی هزینه کمتری به خانواده و جامعه تحمیل می‌شود.

 بیش از 95 درصد زایمان‌ها در کشور ایمن هستند

دکتر صدیق عمده علت مرگ مادران‌ را خونریزی، فشار خون بالا (مسمومیت حاملگی)، بیماری‌های زمینه‌ای مادر و تاخیر در آغاز درمان عنوان کرد و گفت: در مجموع اکنون بیش از 95 درصد زایمان‌ها در کشور ایمن هستند و زایمان توسط فرد دوره دیده و در محیط ایمن انجام می‌شود.© 2014 salamatsite.ir
فان3| یک اشاره| جراحی پلاستیک بینی| دانلود با لینک مستقیم| موبایل| آی آر بکس| سلامت سایت| مکالمه زبان| فان3| دیکشنری| درمان افسردگی| مایا| هاست و دومین| نمایش لحظه ای قیت های روز| فروشگاه اینترنتی|