سخنرانی های دکتر انوشه ( روابط دختران و پسران )
آیا شما نیز دکتر انوشه را می شناسید؟ آیا تکه هایی از کلیپ های صوتی و یا تصویری ایشان را در گوشی ها دیده اید؟ این کلیپ ها که حداکثر در قطعه های ۵ دقیقه ای منتشر شده بود مورد استقبال زیادی قرار گرفت و به سرعت آقای انوشه را معروف ساخت!   

این سخنرانی به شما کمک میکند طرف مقابل را به خوبی شناخته و ارتباط بهتری ایجاد کنید 

این مجموعه شامل ۵۰۰ دقیقه نکات ریز یک زندگی هست زندگی که اگر شما با بی تجربگی آغاز کنید با مشکلات زیادی بخورد خواهید کرد
http://zibashop.netforoosh.com/product/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B4%D9%87-%28%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%A8%D8%B7-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%BE%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%29-21.html
لاغری در ده دقیقه

دلتان مي خواهد هر لباسي كه دوست داريد اندازه تان باشد؟
آيا مي خواهيد اندامي زيبا و خوش فرم داشته باشيد؟
آيا هيچ وقتي براي ورزش كردن نداريد؟
چرا عمل جراحي ؟؟؟ چرا هزينه اضافي ؟؟؟
جديدترين محصول دنياي لاغري .. تابستان 2013
فقط ده دقيقه در روز
ما به شما راز بزرگ لاغري را معرفي مي كنيم.
ما راه حلي براي شما داريم. فقط ده دقيقه زمان...
هر شخصي در طول روز حداقل ده دقيقه وقت دارد.
بهترين ، آسان ترين و سريعترين روش براي
از دست دادن چربيهاي اضافي
سريعتر از هميشه به نتيجه خواهيد رسيد...!!

توصیه ها در مورد داروهای غیر مجاز و تقلبی جدی گرفته شود

توجه : مطالب زیر از سایت های مختلف گرد آوری شده است و صرفا جهت جستجو گر اتوماتیک سایت نمایش داده میشود در صورتی که مطلب غیر اخلاقی یا خلاف قوانین کشور مشاهده نمودید لطفا از طریق این صفحه به ما اطلاع دهید
توجه : مالک این سایت و خود این سایت هیچگونه ارتباطی با مطالب جستجو شده از سایت های مختلف ندارد و هیچگونه مسئولیتی را نمیپذیرد تمام مطالب این سایت به صورت خودکار و با استفاده از ربات های جستجوگر مانند گوگل در این سایت درج میشوند
توجه : این سایت در ساماندهی سایت های اینترنتی ثبت شده است و آدرس و مشخصات حاصب آن در آن موجود است
توجه: این سایت یک سایت جستجوگر مطالب است و مطالب به صورت خودکار از وبسایت های فارسی بازنشر میشوند.
توجه: این سایت به صورت اتوماتیک کلمات رکیک و غیر اخلاقی و محصولات غیر مجاز را فیلتر میکند ولی اگر برنامه نتواند آنها را فیلتر کند آنهارا نمایش نمیدهد از این رو از شما پوزش میطلبیم


رییس بازرسی ویژه سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت با اشاره به تبلیغات گسترده شبکه های خارجی و برخی نشریات داخلی در مورد داروها و مواد آرایشی بهداشتی گفت: مردم برای حفظ سلامت خود و خانواده شان باید توصیه ها در مورد داروهای غیر مجاز و تقلبی را جدی بگیرند.
 
سید ابوالفضل میررفیعی در گفت و گو با ایرنا، افزود: متاسفانه برخی از افراد سود جو اقدام به وارد کردن محصولات دارویی و آرایشی - بهداشتی غیر مجاز و تقلبی می کنند که می تواند سلامت هموطنان را به مخاطره اندازد.
وی تاکید کرد:یک محصول دارویی یا آرایشی- بهداشتی و یا غذایی ابتدا باید در آزمایشگاه های کشور مبدا مورد بررسی و آزمایش قرار گیرد و سپس در آزمایشگاههای کشور مقصد نیز همین بررسی تکرار شود تا نمایندگی تجاری، کار توزیع و فروش این محصولات را به عهده گیرد.
رییس بازرسی ویژه سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت خاطر نشان کرد:در کشور ما برای عرضه داروی اثر بخش و موثر محدودیتی وجود ندارد و اگر دارویی غیر مجاز محسوب می شود به دلیل این است که عوارض جانبی آن به واسطه عدم تایید علمی قابل پیش بینی نیست.
میر رفیعی تصریح کرد: بسیاری از شرکت های بزرگ تولید کننده مواد دارویی و بهداشتی - آرایشی مدعی هستند که چون خودشان داروهایشان را تایید می کنند پس دارو یا مواد آرایشی بهداشتی مناسب است و توقع دارند سایر کشور ها این مساله را پذیرفته و چشم و گوش بسته از آنها استفاده کنند.
وی افزود:در صورت صحت ادعای این قبیل شرکت ها مبنی بر تایید داروی تولیدی شان باید این مواد مراحل قانونی و طبیعی خود را طی کنند تا برای مصرف در مقصد مورد تایید قرار گیرند.
وی بار دیگر از مردم خواست به صرف دیدن تبلیغات پر زرق و برق و دور از واقع، تصمیم به خرید و استفاده از این محصولات دارویی و آرایشی بهداشتی نکنند زیرا برخی از این داروها عوارض جانبی دارند.
وی با تاکید بر اینکه هموطنان باید دارو را تنها از داروخانه ها و لوازم آرایشی بهداشتی را تنها از مراکز معتبر تهیه کنند، گفت: داروخانه ها و مراکز معتبر به خاطر یک داروی تقلبی یا غیر مجاز اعتبار خود را زیر سوال نخواهند برد.
رییس بازرسی ویژه سازمان غذا و دارو ادامه داد: همچنین مسوول فنی داروخانه موظف است براساس حق فنی ، در مورد دارو ، نحوه مصرف و عوارض جانبی آن به بیمار توضیح دهد.
میررفیعی نظارت بر داروخانه ها را از وظایف بازرسی ویژه سازمان غذا و دارو دانست و گفت :شهروندان در صورت مشاهده یا عرضه دارو یا مواد آرایشی بهداشتی غیر مجاز می توانند مراتب را به این بازرسی گزارش کرده تا موضوع پیگیری شود.
© 2014 salamatsite.ir
فان3| یک اشاره| جراحی پلاستیک بینی| دانلود با لینک مستقیم| موبایل| آی آر بکس| سلامت سایت| مکالمه زبان| فان3| دیکشنری| درمان افسردگی| مایا| هاست و دومین| نمایش لحظه ای قیت های روز| فروشگاه اینترنتی|