سخنرانی های دکتر انوشه ( روابط دختران و پسران )
آیا شما نیز دکتر انوشه را می شناسید؟ آیا تکه هایی از کلیپ های صوتی و یا تصویری ایشان را در گوشی ها دیده اید؟ این کلیپ ها که حداکثر در قطعه های ۵ دقیقه ای منتشر شده بود مورد استقبال زیادی قرار گرفت و به سرعت آقای انوشه را معروف ساخت!   

این سخنرانی به شما کمک میکند طرف مقابل را به خوبی شناخته و ارتباط بهتری ایجاد کنید 

این مجموعه شامل ۵۰۰ دقیقه نکات ریز یک زندگی هست زندگی که اگر شما با بی تجربگی آغاز کنید با مشکلات زیادی بخورد خواهید کرد
http://zibashop.netforoosh.com/product/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B4%D9%87-%28%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%A8%D8%B7-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%BE%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%29-21.html
لاغری در ده دقیقه

دلتان مي خواهد هر لباسي كه دوست داريد اندازه تان باشد؟
آيا مي خواهيد اندامي زيبا و خوش فرم داشته باشيد؟
آيا هيچ وقتي براي ورزش كردن نداريد؟
چرا عمل جراحي ؟؟؟ چرا هزينه اضافي ؟؟؟
جديدترين محصول دنياي لاغري .. تابستان 2013
فقط ده دقيقه در روز
ما به شما راز بزرگ لاغري را معرفي مي كنيم.
ما راه حلي براي شما داريم. فقط ده دقيقه زمان...
هر شخصي در طول روز حداقل ده دقيقه وقت دارد.
بهترين ، آسان ترين و سريعترين روش براي
از دست دادن چربيهاي اضافي
سريعتر از هميشه به نتيجه خواهيد رسيد...!!

درمان رایگان بیماران تصادفی ادامه می یابد

توجه : مطالب زیر از سایت های مختلف گرد آوری شده است و صرفا جهت جستجو گر اتوماتیک سایت نمایش داده میشود در صورتی که مطلب غیر اخلاقی یا خلاف قوانین کشور مشاهده نمودید لطفا از طریق این صفحه به ما اطلاع دهید
توجه : مالک این سایت و خود این سایت هیچگونه ارتباطی با مطالب جستجو شده از سایت های مختلف ندارد و هیچگونه مسئولیتی را نمیپذیرد تمام مطالب این سایت به صورت خودکار و با استفاده از ربات های جستجوگر مانند گوگل در این سایت درج میشوند
توجه : این سایت در ساماندهی سایت های اینترنتی ثبت شده است و آدرس و مشخصات حاصب آن در آن موجود است
توجه: این سایت یک سایت جستجوگر مطالب است و مطالب به صورت خودکار از وبسایت های فارسی بازنشر میشوند.
توجه: این سایت به صورت اتوماتیک کلمات رکیک و غیر اخلاقی و محصولات غیر مجاز را فیلتر میکند ولی اگر برنامه نتواند آنها را فیلتر کند آنهارا نمایش نمیدهد از این رو از شما پوزش میطلبیم


مدیر بودجه و اعتبارات معاونت درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ادامه اجرای طرح درمان رایگان بیماران تصادفی در بیمارستان ها و مراکز درمانی کشور خبرداد.
 
رضا رضایی در گفت و گو با ایرنا افزود، هر چند اجرای این طرح در بیمارستان ها و مراکز درمانی ادامه دارد اما تعلل بیمه های تجاری به ویژه بیمه های خصوصی در پرداخت بدهی خود به این وزارتخانه، پذیرش بیماران تصادفی را تحت تاثیر قرار می دهد.
وی اظهار داشت: طبق ماده 92 قانون برنامه چهارم توسعه و ماده 37 قانون برنامه پنجم توسعه، وزارت بهداشت موظف به درمان رایگان بیماران تصادفی است.
رضایی گفت: وزارت بهداشت از ابتدای اجرای این قانون از سال 84 با صدور شیوه نامه و بخش نامه به مراکز درمانی، درمان رایگان بیماران تصادفی را آغاز کرده و اکنون نیز ادامه می دهد.
مدیر بودجه و اعتبارات معاونت درمان وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه اکنون نیز در درمان رایگان بیماران تصادفی، مشکلی وجود ندارد، ادامه داد: منابع مالی درمان بیماران تصادفی از 10 درصد بیمه شخص ثالث - سرنشین - و مازاد، تامین می شود که این 10 درصد نیز توسط بیمه های تجاری اخذ و به حساب درآمدهای اقتصادی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی واریز می شود.
رضایی خاطرنشان کرد، اکنون بیمه های تجاری بیش از 155 میلیارد تومان بابت مصدومان ترافیکی به وزارت بهداشت، بدهکار هستند.
وی با اشاره به اینکه بالاترین میزان بدهی بیمه ها مربوط به بیمه های خصوصی است، گفت: بیمه پارسیان بیش از 43 میلیارد تومان، بیمه ملت بیش از 30 میلیارد تومان، بیمه معلم بیش از 15 میلیارد تومان، بیمه دانا بیش از 10 میلیارد تومان و بیمه آسیا بیش از 45 میلیارد تومان از محل 10 درصد حق بیمه شخص ثالث، حق بیمه دریافت کرده اند اما جای تعجب است که چرا این اعتبارات را به حساب وزارت بهداشت واریز نکرده اند.
مدیر بودجه و اعتبارات معاونت درمان وزارت بهداشت تاکید کرد، ادامه روند بدهکاری های بیمه ، بروز مشکل در درمان رایگان بیماران تصادفی خواهد شد.
رضایی اظهار داشت: این قانون از جمله قوانینی به شمار می رود که ارتباط مالی بیمار را به طور کامل با بیمارستان قطع کرده است و وزارت بهداشت تمام هزینه های درمان و وسایل مصرفی پزشکی را پرداخت می کند.
وی افزود: اجرای این قانون و درمان رایگان بیماران تصادفی، رضایتمندی خوبی را نیز در مردم ایجاد کرده است.
مدیر بودجه و اعتبارات معاونت درمان وزارت بهداشت، خواستار پرداخت هرچه سریع تر بدهی بیش از 155 میلیارد تومانی بیمه ها به این وزارتخانه شد.
رضایی یادآور شد: درمان رایگان بیماران تصادفی همانند گذشته ادامه خواهد داشت.
© 2014 salamatsite.ir
فان3| یک اشاره| جراحی پلاستیک بینی| دانلود با لینک مستقیم| موبایل| آی آر بکس| سلامت سایت| مکالمه زبان| فان3| دیکشنری| درمان افسردگی| مایا| هاست و دومین| نمایش لحظه ای قیت های روز| فروشگاه اینترنتی|