سخنرانی های دکتر انوشه ( روابط دختران و پسران )
آیا شما نیز دکتر انوشه را می شناسید؟ آیا تکه هایی از کلیپ های صوتی و یا تصویری ایشان را در گوشی ها دیده اید؟ این کلیپ ها که حداکثر در قطعه های ۵ دقیقه ای منتشر شده بود مورد استقبال زیادی قرار گرفت و به سرعت آقای انوشه را معروف ساخت!   

این سخنرانی به شما کمک میکند طرف مقابل را به خوبی شناخته و ارتباط بهتری ایجاد کنید 

این مجموعه شامل ۵۰۰ دقیقه نکات ریز یک زندگی هست زندگی که اگر شما با بی تجربگی آغاز کنید با مشکلات زیادی بخورد خواهید کرد
http://zibashop.netforoosh.com/product/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B4%D9%87-%28%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%A8%D8%B7-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%BE%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%29-21.html
لاغری در ده دقیقه

دلتان مي خواهد هر لباسي كه دوست داريد اندازه تان باشد؟
آيا مي خواهيد اندامي زيبا و خوش فرم داشته باشيد؟
آيا هيچ وقتي براي ورزش كردن نداريد؟
چرا عمل جراحي ؟؟؟ چرا هزينه اضافي ؟؟؟
جديدترين محصول دنياي لاغري .. تابستان 2013
فقط ده دقيقه در روز
ما به شما راز بزرگ لاغري را معرفي مي كنيم.
ما راه حلي براي شما داريم. فقط ده دقيقه زمان...
هر شخصي در طول روز حداقل ده دقيقه وقت دارد.
بهترين ، آسان ترين و سريعترين روش براي
از دست دادن چربيهاي اضافي
سريعتر از هميشه به نتيجه خواهيد رسيد...!!

تعیین تکلیف بیمه داروی آنژی پارس روی میز تصمیم گیری کمیسیون شورای عالی بیمه

توجه : مطالب زیر از سایت های مختلف گرد آوری شده است و صرفا جهت جستجو گر اتوماتیک سایت نمایش داده میشود در صورتی که مطلب غیر اخلاقی یا خلاف قوانین کشور مشاهده نمودید لطفا از طریق این صفحه به ما اطلاع دهید
توجه : مالک این سایت و خود این سایت هیچگونه ارتباطی با مطالب جستجو شده از سایت های مختلف ندارد و هیچگونه مسئولیتی را نمیپذیرد تمام مطالب این سایت به صورت خودکار و با استفاده از ربات های جستجوگر مانند گوگل در این سایت درج میشوند
توجه : این سایت در ساماندهی سایت های اینترنتی ثبت شده است و آدرس و مشخصات حاصب آن در آن موجود است
توجه: این سایت یک سایت جستجوگر مطالب است و مطالب به صورت خودکار از وبسایت های فارسی بازنشر میشوند.
توجه: این سایت به صورت اتوماتیک کلمات رکیک و غیر اخلاقی و محصولات غیر مجاز را فیلتر میکند ولی اگر برنامه نتواند آنها را فیلتر کند آنهارا نمایش نمیدهد از این رو از شما پوزش میطلبیم


  داروی آنژی پارس ( داروی زخم پای دیابتی) از جمله داروهایی است که از ابتدای تولید آن در کشور، تاکنون بحث های زیادی برای زیر پوشش بیمه قرار گرفتن این دارو وجود داشته است.
 
به گزارش ایرنا، پس از هفت سال تلاش پژوهشگران و محققان ایرانی، داروی گیاهی زخم پای بیماران دیابتی در سال 86 برای نخستین بار در ایران به تولید رسیده است.
اکنون پس از گذشت چهار سال از تولید این دارو در کشور، قرار است در اردیبهشت ماه امسال تکلیف وضعیت بیمه این دارو روشن شود.
به گفته مجری طرح داروی آنژی پارس، این دارو در سه نوع کپسول، آمپول و پماد در بازار عرضه شده که کارآزمایی های بالینی آن نشان داده است که مصرف آن در یک دوره دو ماهه به بهبودی بین 57 تا 88 درصد زخم پای افراد دیابتی منجر می شود.
کامران معتمدی در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا با اشاره به از سرگیری مذاکرات برای زیرپوشش بیمه قرار گرفتن این دارو گفت: به دنبال دستور رییس جمهوری درباره پوشش بیمه‌ای داروی آنژی پارس و آیمود، نشستی با وزیر رفاه و تامین اجتماعی برگزار و قرار شد تکلیف وضعیت بیمه داروی آنژی پارس در نشست اردیبهشت ماه کمیسیون شورای عالی بیمه نهایی شود.
این مقام مسئول در شرکت تولید کننده داروی آنژی پارس افزود: برای زیر پوشش بیمه قرار گرفتن داروی آنژی پارس، وزارت رفاه بار دیگر بحث تخفیف قیمت این دارو را مطرح کرد و این در حالی است که پیش از این، شرکت سازنده دارو 20 درصد تخفیف را لحاظ کرده و در دو سال گذشته نیز با توجه به افزایش تورم، هیچگونه افزایشی در بهای این دارو اعمال نشده است.
معتمدی تصریح کرد، وزارت رفاه و شرکت سازنده داروی آنژی پارس برای زیر پوشش بیمه قرار دادن داروی آنژی پارس، درنامه ای از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، خواستار صدور گواهی توزیع این دارو شد اما هنوز پاسخی در این باره دریافت نشده است.
به گفته وی، بیماری دیابت سالانه 300 هزار سال از عمر ایرانی ها را کاهش می دهد و این بیماری در 17 هزار بیمار مبتلا نیز موجب قطع عضو آنان می شود.
معتمدی یادآور شد، حدود 3 میلیون نفر در ایران مبتلا به بیماری دیابت بوده که 70 درصد آنان دچار مشکلات عصبی هستند.
وی با بیان اینکه دیابت، شایع ترین علت اختلالات بینایی و کلیوی در بین افراد مبتلا به بیماری قند است، افزود: 25 درصد بیماران کلیوی، دیابتی هستند.
مجری طرح داروی آنژی پارس گفت: سالانه 60 هزار نفر در ایران دچار زخم پای دیابتی می شوند که 17 هزار نفر آنان با قطع عضو روبرو می شوند.
وی افزود: 15 درصد بیماران دیابتی در طول عمر خود مبتلا به زخم پای دیابتی می شوند که حدود 15 تا 20 درصد آنان با وجود انجام کنترل و مراقبت های لازم، دچار قطع عضو می شوند.
© 2014 salamatsite.ir
فان3| یک اشاره| جراحی پلاستیک بینی| دانلود با لینک مستقیم| موبایل| آی آر بکس| سلامت سایت| مکالمه زبان| فان3| دیکشنری| درمان افسردگی| مایا| هاست و دومین| نمایش لحظه ای قیت های روز| فروشگاه اینترنتی|