سخنرانی های دکتر انوشه ( روابط دختران و پسران )
آیا شما نیز دکتر انوشه را می شناسید؟ آیا تکه هایی از کلیپ های صوتی و یا تصویری ایشان را در گوشی ها دیده اید؟ این کلیپ ها که حداکثر در قطعه های ۵ دقیقه ای منتشر شده بود مورد استقبال زیادی قرار گرفت و به سرعت آقای انوشه را معروف ساخت!   

این سخنرانی به شما کمک میکند طرف مقابل را به خوبی شناخته و ارتباط بهتری ایجاد کنید 

این مجموعه شامل ۵۰۰ دقیقه نکات ریز یک زندگی هست زندگی که اگر شما با بی تجربگی آغاز کنید با مشکلات زیادی بخورد خواهید کرد
http://zibashop.netforoosh.com/product/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B4%D9%87-%28%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%A8%D8%B7-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%BE%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%29-21.html
لاغری در ده دقیقه

دلتان مي خواهد هر لباسي كه دوست داريد اندازه تان باشد؟
آيا مي خواهيد اندامي زيبا و خوش فرم داشته باشيد؟
آيا هيچ وقتي براي ورزش كردن نداريد؟
چرا عمل جراحي ؟؟؟ چرا هزينه اضافي ؟؟؟
جديدترين محصول دنياي لاغري .. تابستان 2013
فقط ده دقيقه در روز
ما به شما راز بزرگ لاغري را معرفي مي كنيم.
ما راه حلي براي شما داريم. فقط ده دقيقه زمان...
هر شخصي در طول روز حداقل ده دقيقه وقت دارد.
بهترين ، آسان ترين و سريعترين روش براي
از دست دادن چربيهاي اضافي
سريعتر از هميشه به نتيجه خواهيد رسيد...!!

پوسیدگی دندان نوجوانان همانند دندان های شیری کودکان است

توجه : مطالب زیر از سایت های مختلف گرد آوری شده است و صرفا جهت جستجو گر اتوماتیک سایت نمایش داده میشود در صورتی که مطلب غیر اخلاقی یا خلاف قوانین کشور مشاهده نمودید لطفا از طریق این صفحه به ما اطلاع دهید
توجه : مالک این سایت و خود این سایت هیچگونه ارتباطی با مطالب جستجو شده از سایت های مختلف ندارد و هیچگونه مسئولیتی را نمیپذیرد تمام مطالب این سایت به صورت خودکار و با استفاده از ربات های جستجوگر مانند گوگل در این سایت درج میشوند
توجه : این سایت در ساماندهی سایت های اینترنتی ثبت شده است و آدرس و مشخصات حاصب آن در آن موجود است
توجه: این سایت یک سایت جستجوگر مطالب است و مطالب به صورت خودکار از وبسایت های فارسی بازنشر میشوند.
توجه: این سایت به صورت اتوماتیک کلمات رکیک و غیر اخلاقی و محصولات غیر مجاز را فیلتر میکند ولی اگر برنامه نتواند آنها را فیلتر کند آنهارا نمایش نمیدهد از این رو از شما پوزش میطلبیم


آمارها نشان می دهند که پوسیدگی دندان نوجوانان همانند دندان های شیری کودکان است تا حدی که فقط هشت درصد از افراد 18 ساله در ایران دارای لثه سالم هستند و می توان براساس آمارهای اعلام شده بیان کرد که تقریبا 30 درصد مردم ایران دارای جرم دندان هستند.البته راههای درمانی مشخصی نیز برای درمان مشکلات دهان ودندان به ویژه زخم های آفتی عودکننده که از جمله شایعترین ضایعه مخاط دهان بوده،تاکنون توسط متخصصان و دندانپزشکان ارایه شده است.

* پوسیدگی دندان نوجوانان همانند دندان های کودکان است

رضا یزدانی،استادیار دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران درگفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت:روند بهداشتی درمانی دندان های نوجوانان تهران نامناسب است،به طوری که پوسیدگی در این سنین همانند پوسیدگی دندان های شیری کودکان آمار بالایی را به خود اختصاص داده است.

وی افزود:پوسیدگی دندان های نوجوانان تهرانی بسیار نگران کننده است و وضعیت کشور ما در زمینه پوسیدگی دندان نسبت به کشورهای همسایه تفاوت چندانی ندارد،ولی نسبت به کشورهای توسعه یافته،وضعیت بهداشت دهان و دندان درجامعه ما متناسب نیست.

وی تصریح کرد:البته این وضعیت نگران کننده دندان ها،تنها مختص به نوجوانان نیست؛بلکه این امر در نوجوانان سراسر کشور نیز صدق می کند.

یزدانی خاطرنشان کرد:عملکرد دندانپزشکان در زمینه ارتقای سلامت بهداشت دهان و دندان با کمک نهادهای مختلفی از جمله وزارت بازرگانی و سازمان نظارت واردات مواد بهداشتی،میسر خواهد بود.

* فقط هشت درصد افراد 18 ساله دارای لثه سالم هستند

حسین حصاری،استاد دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران درگفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت:هم اکنون درکنار افزایش تولید علم،تعداد دانشکده های کشور نیز افزایش یافته؛به طوری که تعداد دانشکده های دندانپزشکی در سال 1385، 18 دانشکده و در سال 1389 به 40 دانشکده رسیده است.اما این افزایش دانشکده های دندانپزشکی به ارتقای سلامت دندان مردم منتهی نشده،به طوری که آمارها نشان می دهد که فقط هشت درصد افراد 18 ساله کشور دارای لثه های سالم هستند.

وی افزود:علم دندانپزشکی با تأسیس نخستین مدرسه دندانسازی 83 سال قبل در کشور ایجاد شده که در این میان کشور ایران به نسبت کشورهای منطقه از سابقه طولانی تری برخوردار است.

حصاری،در خصوص عوامل نگهدارنده سلامت دهان و دندان اظهار داشت:نیمی از عوامل نگهدارنده سلامت به مراقبت شخصی افراد مربوط می شود،به طوری که مردم می توانند با مراقبت و توجه به بهداشت دهان و دندان خود،از 50 درصد بیماری های دهان و دندان پیشگیری کنند.

* 30 درصد مردم دارای جرم دندان هستند

حصاری در ادامه گفت:طبق بررسی های انجام شده؛فقط هشت درصد از 18 ساله ها و یک درصد از 35 تا 44 ساله ها،لثه های سالمی دارند.همچنین 48 درصد 35 تا 44 ساله ها دارای بیماری متوسط تا پیشرفته لثه هستند.

وی،با بیان این مطلب که 30 درصد از مردم دارای جرم دندان هستند،افزود: 30 درصد از مردم دارای جرم دندان هستند که به دلایل مختلف از جمله عدم مراقبت از دندان ها،رعایت نکردن بهداشت فردی،تغذیه ای و مراجعه نکردن به دندانپزشک ایجاد می شود.

حصاری تصریح کرد:به طورکلی همه افراد جامعه ایرانی به دلیل مسواک نزدن کافی دارای پلاک دندانی هستند که لزوم فرهنگ سازی برای سلامت بهداشت دهان و دندان برای تمامی افراد الزامی است.

* زخم های آفتی عودکننده شایعترین ضایعه دهان است

زهرا تهیدست،‌استاد دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران در ادامه به بشگاه خبرنگاران گفت:زخم های آفتی عودکننده،شایعترین ضایعه زخمی در دهان بوده که اغلب افراد به دلیل درمان زخم های آفتی،کاهش درد و اختلال عملکردی بیمار و یا حتی پیشگیری از ایجاد زخم های جدید به پزشک مراجعه می کنند.

وی افزود:هم اکنون داروهای مختلفی به عنوان درمان استاندارد برای زخم های آفتی عود کننده ساخته شده که درخصوص آفت های خفیف تا متوسط مورد استفاده قرار گرفته که البته تغییرات رژیم غذایی نیز ممکن است نتایج درمان ها را افزایش دهد.

تهیدست،خاطرنشان کرد:اگرچه در آفت های شدید درمان موضعی،ضایعات را کاهش نمی دهد، اما زمان ترمیم زخم ها را کوتاه می کند.© 2014 salamatsite.ir
فان3| یک اشاره| جراحی پلاستیک بینی| دانلود با لینک مستقیم| موبایل| آی آر بکس| سلامت سایت| مکالمه زبان| فان3| دیکشنری| درمان افسردگی| مایا| هاست و دومین| نمایش لحظه ای قیت های روز| فروشگاه اینترنتی|