سخنرانی های دکتر انوشه ( روابط دختران و پسران )
آیا شما نیز دکتر انوشه را می شناسید؟ آیا تکه هایی از کلیپ های صوتی و یا تصویری ایشان را در گوشی ها دیده اید؟ این کلیپ ها که حداکثر در قطعه های ۵ دقیقه ای منتشر شده بود مورد استقبال زیادی قرار گرفت و به سرعت آقای انوشه را معروف ساخت!   

این سخنرانی به شما کمک میکند طرف مقابل را به خوبی شناخته و ارتباط بهتری ایجاد کنید 

این مجموعه شامل ۵۰۰ دقیقه نکات ریز یک زندگی هست زندگی که اگر شما با بی تجربگی آغاز کنید با مشکلات زیادی بخورد خواهید کرد
http://zibashop.netforoosh.com/product/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B4%D9%87-%28%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%A8%D8%B7-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%BE%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%29-21.html
لاغری در ده دقیقه

دلتان مي خواهد هر لباسي كه دوست داريد اندازه تان باشد؟
آيا مي خواهيد اندامي زيبا و خوش فرم داشته باشيد؟
آيا هيچ وقتي براي ورزش كردن نداريد؟
چرا عمل جراحي ؟؟؟ چرا هزينه اضافي ؟؟؟
جديدترين محصول دنياي لاغري .. تابستان 2013
فقط ده دقيقه در روز
ما به شما راز بزرگ لاغري را معرفي مي كنيم.
ما راه حلي براي شما داريم. فقط ده دقيقه زمان...
هر شخصي در طول روز حداقل ده دقيقه وقت دارد.
بهترين ، آسان ترين و سريعترين روش براي
از دست دادن چربيهاي اضافي
سريعتر از هميشه به نتيجه خواهيد رسيد...!!

مراکز اطلاع رسانی داروها؛ راهنمای مردم و پزشکان

توجه : مطالب زیر از سایت های مختلف گرد آوری شده است و صرفا جهت جستجو گر اتوماتیک سایت نمایش داده میشود در صورتی که مطلب غیر اخلاقی یا خلاف قوانین کشور مشاهده نمودید لطفا از طریق این صفحه به ما اطلاع دهید
توجه : مالک این سایت و خود این سایت هیچگونه ارتباطی با مطالب جستجو شده از سایت های مختلف ندارد و هیچگونه مسئولیتی را نمیپذیرد تمام مطالب این سایت به صورت خودکار و با استفاده از ربات های جستجوگر مانند گوگل در این سایت درج میشوند
توجه : این سایت در ساماندهی سایت های اینترنتی ثبت شده است و آدرس و مشخصات حاصب آن در آن موجود است
توجه: این سایت یک سایت جستجوگر مطالب است و مطالب به صورت خودکار از وبسایت های فارسی بازنشر میشوند.
توجه: این سایت به صورت اتوماتیک کلمات رکیک و غیر اخلاقی و محصولات غیر مجاز را فیلتر میکند ولی اگر برنامه نتواند آنها را فیلتر کند آنهارا نمایش نمیدهد از این رو از شما پوزش میطلبیم


باوجود گذشت حدود 15 سال از راه اندازی نخستین مرکز اطلاع رسانی داروها و سموم در کشور، هنوز برخی از مردم با عملکرد اینگونه مراکز و اینکه چه سووالاتی را می توانند از این مراکز بپرسند ، آشنایی ندارند.
 
به گزارش ایرنا، اکنون مرکز اطلاع رسانی داروها و سموم در 30 شهرستان کشور فعالیت دارد؛ مراکزی که با هدف راهنمایی دارویی مردم و پزشکان و نیز مصرف منطقی داروها راه اندازی شده است.
مراکز اطلاع رسانی داروها و سموم با راهنمایی بیماران، مسمومان و خانواده های آنان ، شمار مراجعات بی مورد به مراکز درمانی را کاهش می دهد.
این مراکز عوارض معمول داروها را شناسایی کرده است و بیماران را با عوارض و تداخلات خطرناک داروها، آشنا می سازد.
مردم می توانند سووالاتی مانند موارد مصرف دارو، موارد منع مصرف دارو، موارد احتیاط، علایم و نشانه هایی که در زمان مصرف دارو باید رعایت شوند، شرایط نگهداری و پایداری داروها، راهنمایی اولیه و بررسی شدت مسمومیت و اقدامات مقتضی یا هرگونه سووال دیگر در رابطه با داروها را از مراکز اطلاع رسانی داروها و سموم کسب کنند.
پاسخ برخی سووالات تخصصی تر مانند معرفی گزینه های درمانی ایمن تر در دوران بارداری و شیردهی، خصوصیات دارویی مانند جذب، توزیع، متابولیسم و حذف و ارایه دوز سمی دارو را نیز می توان از این مراکز به دست آورد.
هر روز، حجم زیادی از داروهای جدید وارد بازار دارویی کشور می شود و بطور قطع تمام عوارض یا خصوصیات این داروها را نمی توان جزء به جزء برای پزشکان در دوره های بازآموزی توضیح داد. از این رو، پزشکان می توانند اطلاعات مورد نیاز خود درباره داروها را از مراکز اطلاع رسانی داروها به دست آورند.
مراکز اطلاع رسانی داروها، سووالات عمومی و تخصصی در زمینه اطلاعات دارویی و موارد مسمومیت را با استفاده از کتب مرجع و نرم افزارهای روزآمد بین المللی پاسخ می دهند؛ ضمن آنکه پاسخگویان این مراکز، خود متخصص مسمومیت ها بالینی، داروساز، دستیار تخصصی داروساز و پزشک هستند.
طبق آمار مرکز ملی اطلاع رسانی داروها، بیشترین تماس های تلفنی توسط بیماران و وابستگان آنها انجام می شود و کارشناسان پاسخگو، سووالات را ثبت و آنها را بررسی می کنند.
پس از بازبینی و بررسی سووال ها، چنانچه مواردی به ویژه با موضوعات بروز مسمومیت و یا بروز عارضه ناخواسته دارویی وجود داشته باشد، با فرد سووال کننده تماس گرفته خواهد شد و اقدامات و راهنمایی های ضروری انجام می شود.
علاوه بر این، اطلاعات آماری سووال ها اغلب بصورت پوستر و مقاله در مجامع علمی مرتبط ارایه خواهد شد.
احمد شیبانی معاون وزیر بهداشت به خبرنگار ایرنا می گوید: مراکز اطلاع رسانی داروها با هدف ارایه اطلاعات در زمینه اثرات و عوارض دارویی، جلوگیری از مصرف خودسرانه داروها به ویژه آنتی بیوتیک ها، مقرون به صرفه کردن نظام دارویی کشور و کاهش حجم مصرف دارویی در کشور راه اندازی شده است.
به هرحال، فعالیت اینگونه مراکز و آشنایی مردم و پزشکان با عملکرد این نهادها در کشور برای ارتقای امنیت دارویی مصرف کنندگان و دسترسی به آمار، ارقام و اطلاعات منطقه ای و کشوری ضروری است.
شهروندان برای ارتباط با مرکز اطلاع رسانی داروها و سموم می توانند با شماره تلفن 09646 تماس بگیرند؛ این مرکز به طور شبانه روزی و حتی در روزهای تعطیل فعالیت دارد.
© 2014 salamatsite.ir
فان3| یک اشاره| جراحی پلاستیک بینی| دانلود با لینک مستقیم| موبایل| آی آر بکس| سلامت سایت| مکالمه زبان| فان3| دیکشنری| درمان افسردگی| مایا| هاست و دومین| نمایش لحظه ای قیت های روز| فروشگاه اینترنتی|