سخنرانی های دکتر انوشه ( روابط دختران و پسران )
آیا شما نیز دکتر انوشه را می شناسید؟ آیا تکه هایی از کلیپ های صوتی و یا تصویری ایشان را در گوشی ها دیده اید؟ این کلیپ ها که حداکثر در قطعه های ۵ دقیقه ای منتشر شده بود مورد استقبال زیادی قرار گرفت و به سرعت آقای انوشه را معروف ساخت!   

این سخنرانی به شما کمک میکند طرف مقابل را به خوبی شناخته و ارتباط بهتری ایجاد کنید 

این مجموعه شامل ۵۰۰ دقیقه نکات ریز یک زندگی هست زندگی که اگر شما با بی تجربگی آغاز کنید با مشکلات زیادی بخورد خواهید کرد
http://zibashop.netforoosh.com/product/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B4%D9%87-%28%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%A8%D8%B7-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%BE%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%29-21.html
لاغری در ده دقیقه

دلتان مي خواهد هر لباسي كه دوست داريد اندازه تان باشد؟
آيا مي خواهيد اندامي زيبا و خوش فرم داشته باشيد؟
آيا هيچ وقتي براي ورزش كردن نداريد؟
چرا عمل جراحي ؟؟؟ چرا هزينه اضافي ؟؟؟
جديدترين محصول دنياي لاغري .. تابستان 2013
فقط ده دقيقه در روز
ما به شما راز بزرگ لاغري را معرفي مي كنيم.
ما راه حلي براي شما داريم. فقط ده دقيقه زمان...
هر شخصي در طول روز حداقل ده دقيقه وقت دارد.
بهترين ، آسان ترين و سريعترين روش براي
از دست دادن چربيهاي اضافي
سريعتر از هميشه به نتيجه خواهيد رسيد...!!

سازمان پزشکی قانونی هنوز در ستاد مدیریت بحران عضو نیست

توجه : مطالب زیر از سایت های مختلف گرد آوری شده است و صرفا جهت جستجو گر اتوماتیک سایت نمایش داده میشود در صورتی که مطلب غیر اخلاقی یا خلاف قوانین کشور مشاهده نمودید لطفا از طریق این صفحه به ما اطلاع دهید
توجه : مالک این سایت و خود این سایت هیچگونه ارتباطی با مطالب جستجو شده از سایت های مختلف ندارد و هیچگونه مسئولیتی را نمیپذیرد تمام مطالب این سایت به صورت خودکار و با استفاده از ربات های جستجوگر مانند گوگل در این سایت درج میشوند
توجه : این سایت در ساماندهی سایت های اینترنتی ثبت شده است و آدرس و مشخصات حاصب آن در آن موجود است
توجه: این سایت یک سایت جستجوگر مطالب است و مطالب به صورت خودکار از وبسایت های فارسی بازنشر میشوند.
توجه: این سایت به صورت اتوماتیک کلمات رکیک و غیر اخلاقی و محصولات غیر مجاز را فیلتر میکند ولی اگر برنامه نتواند آنها را فیلتر کند آنهارا نمایش نمیدهد از این رو از شما پوزش میطلبیم


مدیر کل معاینات بالینی سازمان پزشکی قانونی کشور گفت: پزشکی قانونی هنوز در ستاد مدیریت بحران عضو نیست.

فریبرز طارمیان در گفت‌وگو با فارس، اظهار داشت: در قانون تشکیل ستاد مدیریت بحران زیر نظر وزارت کشور از حضور و همکاری سازمان‌های مرتبط با حوادث نام برده شده است و فقط از سازمان پزشکی قانونی به هیچ عنوان نامی قید نشده است و این در حالی است که یکی از مهمترین فعالیت‌ها که همان شناسایی اجساد و تعیین درصد مجروحیت افراد در حوادث است را سازمان پزشکی قانونی انجام می‌دهد.

وی گفت: سازمان پزشکی قانونی کشور فعالیت‌های بسیاری از جمله شناسایی اجساد قربانیان در حوادثی از جمله سقوط توپولف در فرودگاه مهرآباد سال 68، سیل گلستان سال 80، سقوط توپولف در لرستان - خرم‌آباد سال 80، سقوط آنتونوف اوکراین در اصفهان سال 81، سقوط هواپیمای نظامی ایلوشن در کرمان سال 81، زلزله بم سال 82، حادثه انفجار قطار نیشابور، حادثه آتش‌سوزی مسجد ارگ سال 84، سقوط هواپیمای خبرنگاران سال 84 و بسیاری از حوادثی که احتیاج به شناسایی اجساد سوخته داشت پزشکی قانونی در سریع‌ترین زمان ممکن انجام داده است ولی تاکنون به عضویت ستاد مدیریت بحران درنیامده است.

طارمیان در پاسخ به این پرسش که چرا سازمان پزشکی قانونی به عضویت ستاد مدیریت بحران درنیامده است چگونه در حوادث حضور می‌یابد، افزود: حضور سازمان در حوادث با درخواست مقامات قضایی صورت می‌پذیرد.

وی اظهار داشت: در تمام حوادث در پایان عملیات جست‌وجو و نجات یکی از مهمترین قسمت‌های مدیریت حوادث که همان شناسایی اجساد است برعهده پزشکی قانونی است و با وجود اینکه فرآیند شناسایی اجساد و همچنین تعیین درصد مصدومیت بدنی مجروحان نیز هزینه‌بر است اما سازمان به دلیل عدم عضویت در ستاد مدیریت بحران از هرگونه بودجه اعتباری محروم است.

طارمیان در پاسخ به این سؤال که آیا دلیل سازمان پزشکی قانونی برای عضویت در ستاد مدیریت بحران به دلیل بهره گیری از بودجه این ستاد است، گفت: بله، بحث اعتبارات نیز یکی از دلایل لزوم عضویت ما در ستاد مدیریت بحران است زیرا وقتی سازمان عضو ستاد باشد هر ساله می‌تواند از اعتبارات ستاد مدیریت بحران در وزارت کشور برای خریداری و تجهیز امکانات خود بهره‌مند شود که استفاده از این اعتبارات نیز باعث تسریع در خدمات سازمان پزشکی قانونی به خانواده‌های کشته‌شدگان و مجروحان در حوادث می‌شود.

وی افزود: شناسایی اجساد و تعیین درصد خسارات مصدومان در حوادث باید توسط کارشناسان آموزش دیده صورت پذیرد در حالی که سازمان پزشکی قانونی اکنون با کمبود اعتبارات، امکانات و محدود بودن حقوق متخصصان خود مواجه است.

طارمیان ادامه داد: سازمان پزشکی قانونی ایران تاکنون 2 بار که آخرین آن در تیرسال 89 بود برای ستاد مدیریت بحران برای عضویت در ستاد مدیریت بحران نامه‌نگاری کرده است ولی هنوز در این راستا ستاد هیچگونه پاسخی به سازمان ارائه نکرده است.

وی خاطرنشان کرد: عدم عضویت سازمان پزشکی قانونی در ستاد مدیریت بحران امری ناصحیح است و باعث می‌شود تا در فرآیند‌های خدماتی و امدادی به دلیل ناآگاهی سازمان‌ها نسبت به وظایف سازمان پزشکی قانونی در فعالیت‌های نهادها و سازمان‌های مرتبط امدادی در زمان‌های حوادث تداخل ایجاد شود.
© 2014 salamatsite.ir
فان3| یک اشاره| جراحی پلاستیک بینی| دانلود با لینک مستقیم| موبایل| آی آر بکس| سلامت سایت| مکالمه زبان| فان3| دیکشنری| درمان افسردگی| مایا| هاست و دومین| نمایش لحظه ای قیت های روز| فروشگاه اینترنتی|