سخنرانی های دکتر انوشه ( روابط دختران و پسران )
آیا شما نیز دکتر انوشه را می شناسید؟ آیا تکه هایی از کلیپ های صوتی و یا تصویری ایشان را در گوشی ها دیده اید؟ این کلیپ ها که حداکثر در قطعه های ۵ دقیقه ای منتشر شده بود مورد استقبال زیادی قرار گرفت و به سرعت آقای انوشه را معروف ساخت!   

این سخنرانی به شما کمک میکند طرف مقابل را به خوبی شناخته و ارتباط بهتری ایجاد کنید 

این مجموعه شامل ۵۰۰ دقیقه نکات ریز یک زندگی هست زندگی که اگر شما با بی تجربگی آغاز کنید با مشکلات زیادی بخورد خواهید کرد
http://zibashop.netforoosh.com/product/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B4%D9%87-%28%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%A8%D8%B7-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%BE%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%29-21.html
لاغری در ده دقیقه

دلتان مي خواهد هر لباسي كه دوست داريد اندازه تان باشد؟
آيا مي خواهيد اندامي زيبا و خوش فرم داشته باشيد؟
آيا هيچ وقتي براي ورزش كردن نداريد؟
چرا عمل جراحي ؟؟؟ چرا هزينه اضافي ؟؟؟
جديدترين محصول دنياي لاغري .. تابستان 2013
فقط ده دقيقه در روز
ما به شما راز بزرگ لاغري را معرفي مي كنيم.
ما راه حلي براي شما داريم. فقط ده دقيقه زمان...
هر شخصي در طول روز حداقل ده دقيقه وقت دارد.
بهترين ، آسان ترين و سريعترين روش براي
از دست دادن چربيهاي اضافي
سريعتر از هميشه به نتيجه خواهيد رسيد...!!

85 مورد سقط‌ درمانی در همدان صورت گرفته است

توجه : مطالب زیر از سایت های مختلف گرد آوری شده است و صرفا جهت جستجو گر اتوماتیک سایت نمایش داده میشود در صورتی که مطلب غیر اخلاقی یا خلاف قوانین کشور مشاهده نمودید لطفا از طریق این صفحه به ما اطلاع دهید
توجه : مالک این سایت و خود این سایت هیچگونه ارتباطی با مطالب جستجو شده از سایت های مختلف ندارد و هیچگونه مسئولیتی را نمیپذیرد تمام مطالب این سایت به صورت خودکار و با استفاده از ربات های جستجوگر مانند گوگل در این سایت درج میشوند
توجه : این سایت در ساماندهی سایت های اینترنتی ثبت شده است و آدرس و مشخصات حاصب آن در آن موجود است
توجه: این سایت یک سایت جستجوگر مطالب است و مطالب به صورت خودکار از وبسایت های فارسی بازنشر میشوند.
توجه: این سایت به صورت اتوماتیک کلمات رکیک و غیر اخلاقی و محصولات غیر مجاز را فیلتر میکند ولی اگر برنامه نتواند آنها را فیلتر کند آنهارا نمایش نمیدهد از این رو از شما پوزش میطلبیم


  مدیرکل پزشکی قانونی همدان گفت: در سال گذشته 85 مورد سقط‌ درمانی در استان همدان صورت گرفته است.

به گزارش فارس ، علی‌احسان صالح صبح امروز در نخستین نشست تخصصی پیرامون "سقط‌‌ درمانی و سلامت مادر " در همدان اظهار داشت: سقط جنین یک پدیده اجتماعی، پیچیده و بغرنج جوامع امروزی است اگر چه از قدیم‌الایام نیز یکی از موضوعات اساسی نظام‌های حقوق کیفری را تشکیل می‌داده است.
وی با اشاره به مصوبه سقط درمانی، افزود: یکی از اهداف این مصوبه جلوگیری از سقط جنایی در جامعه است که امر بسیار شایان توجهی است؛ همچنین در سال گذشته 85 مورد سقط درمانی در استان صورت گرفته است.
مدیرکل پزشکی قانونی همدان با تأکید بر اینکه انجام سقط جنین بدون کسب مجوز قانونی دارای مجازات است، گفت: مصرف خودسرانه داروهای سقط جنین، عوارض شدیدی را برای مادر در پی دارد که این مقوله بسیار قابل توجهی است که نیاز به آگاهی دارد.
وی اظهار داشت: یکی از وظایف سیستم سلامت کشور و دستگاه قضایی، آگاهی دادن به افراد جامعه برای پیشگیری از موارد سقط خودسرانه و جنایی است تا در صورت تشخیص پزشک، به روشی عمل کنند تا دچار عارضه نشوند چون در بسیاری موارد، سقط با ابزارهای نادرست، سبب خونریزی، عفونت و حتی ناباروری و نازایی می‌شود.
صالح خاطرنشان کرد: طبق قانون مجازات اسلامی هر کس عامداً و عاملاً به واسطه ضربه، اذیت یا آزار زن حامله موجب سقط جنین وی شود علاوه بر پرداخت دیه یا قصاص حسب مورد به حبس از یک تا سه سال محکوم می‌شود.
وی گفت: آنچه موجب نگرانی می‌شود این است که به دلیل غیر قانونی بودن عمل سقط بدون مجوز، اغلب این سقط‌ها در مکان‌های غیر بهداشتی و توسط افراد غیر متخصص انجام می‌شود که این امر می‌تواند حیات فردی را به مخاطره بیندازد.
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد همدان نیز بیان داشت: اجرای چنین‌ برنامه‌ها و نشست‌هایی برای افزایش بینش و بصیرت نسبت به موضوع بسیار مهم است که جهاد دانشگاهی نیز با توجه به رویکرد استقرار برخی از فعالیت‌ها در معاونت‌ فرهنگی، به این مهم اقدام می‌کند.
جواد تهذیبی در پایان گفت: در سال‌های گذشته در دانشگاه علوم پزشکی سمینارهای مختلف علمی تخصصی مورد توجه قرار گرفت که با استقبال نیز روبه‌رو شد و بر این اساس سمینارهای تخصصی در برنامه‌های جهاد دانشگاهی گنجانده شده است.
© 2014 salamatsite.ir
فان3| یک اشاره| جراحی پلاستیک بینی| دانلود با لینک مستقیم| موبایل| آی آر بکس| سلامت سایت| مکالمه زبان| فان3| دیکشنری| درمان افسردگی| مایا| هاست و دومین| نمایش لحظه ای قیت های روز| فروشگاه اینترنتی|