سخنرانی های دکتر انوشه ( روابط دختران و پسران )
آیا شما نیز دکتر انوشه را می شناسید؟ آیا تکه هایی از کلیپ های صوتی و یا تصویری ایشان را در گوشی ها دیده اید؟ این کلیپ ها که حداکثر در قطعه های ۵ دقیقه ای منتشر شده بود مورد استقبال زیادی قرار گرفت و به سرعت آقای انوشه را معروف ساخت!   

این سخنرانی به شما کمک میکند طرف مقابل را به خوبی شناخته و ارتباط بهتری ایجاد کنید 

این مجموعه شامل ۵۰۰ دقیقه نکات ریز یک زندگی هست زندگی که اگر شما با بی تجربگی آغاز کنید با مشکلات زیادی بخورد خواهید کرد
http://zibashop.netforoosh.com/product/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B4%D9%87-%28%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%A8%D8%B7-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%BE%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%29-21.html
لاغری در ده دقیقه

دلتان مي خواهد هر لباسي كه دوست داريد اندازه تان باشد؟
آيا مي خواهيد اندامي زيبا و خوش فرم داشته باشيد؟
آيا هيچ وقتي براي ورزش كردن نداريد؟
چرا عمل جراحي ؟؟؟ چرا هزينه اضافي ؟؟؟
جديدترين محصول دنياي لاغري .. تابستان 2013
فقط ده دقيقه در روز
ما به شما راز بزرگ لاغري را معرفي مي كنيم.
ما راه حلي براي شما داريم. فقط ده دقيقه زمان...
هر شخصي در طول روز حداقل ده دقيقه وقت دارد.
بهترين ، آسان ترين و سريعترين روش براي
از دست دادن چربيهاي اضافي
سريعتر از هميشه به نتيجه خواهيد رسيد...!!

مردان معتاد برای مصرف آسانتر مواد مخدر زنان خود را به اعتیاد می‌کشانند

توجه : مطالب زیر از سایت های مختلف گرد آوری شده است و صرفا جهت جستجو گر اتوماتیک سایت نمایش داده میشود در صورتی که مطلب غیر اخلاقی یا خلاف قوانین کشور مشاهده نمودید لطفا از طریق این صفحه به ما اطلاع دهید
توجه : مالک این سایت و خود این سایت هیچگونه ارتباطی با مطالب جستجو شده از سایت های مختلف ندارد و هیچگونه مسئولیتی را نمیپذیرد تمام مطالب این سایت به صورت خودکار و با استفاده از ربات های جستجوگر مانند گوگل در این سایت درج میشوند
توجه : این سایت در ساماندهی سایت های اینترنتی ثبت شده است و آدرس و مشخصات حاصب آن در آن موجود است
توجه: این سایت یک سایت جستجوگر مطالب است و مطالب به صورت خودکار از وبسایت های فارسی بازنشر میشوند.
توجه: این سایت به صورت اتوماتیک کلمات رکیک و غیر اخلاقی و محصولات غیر مجاز را فیلتر میکند ولی اگر برنامه نتواند آنها را فیلتر کند آنهارا نمایش نمیدهد از این رو از شما پوزش میطلبیم


یک پژوهشگر مسائل اجتماعی گفت: بسیاری از مردان معتاد برای اینکه در هنگام مصرف مواد مخدر مورد انتقاد همسر خود قرار نگیرند همسر خود را نیز معتاد می‌کنند؛ آنها حتی ممکن است از فرزندان خود سوء استفاده کرده و آنها را به کارهایی مثل توزیع مواد مخدر مجبور کنند.

رضا محبی در گفت‌و‌گو با فارس  در‌خصوص اعتیاد اعضای خانواده اظهار داشت:خانواده سالم زمینه مناسبی برای رشد و شکوفایی اعضای خود فراهم می‌کند و در حفظ سلامت جسمی و روانی آنها تأثیر فراوانی دارد ولی خانواده ناسالم زمینه را برای ایجاد اختلال و سوق دادن افراد به سمت بزهکاری فراهم می‌کند.

وی افزود: عوامل فرهنگی، اجتماعی، خانواده و همسالان موجب ایجاد اعتیاد می‌شوند؛ عوامل فردی از جمله محرومیت‌ها و بیکاری، عوامل اجتماعی از جمله در دسترس بودن مواد مخدر، فقر و عوامل خانوادگی از جمله اختلاف، طلاق و اعتیاد یکی از اعضای خانواده بروز اعتیاد در یک فرد را افزایش می‌دهند.

این پژوهشگر مسائل اجتماعی با بیان اینکه عوامل خانوادگی یکی ازمهمترین عوامل گرایش افراد به سمت مواد مخدر است، گفت: نقش پدر در تحکیم پایه‌های خانواده بسیار تأثیرگذار است و فرزندان با نگرش به رفتارهای پدر، مسئولیت‌پذیری در زندگی را می‌آموزند.

*‌جدایی عاطفی و آثار مخرب بر فرزندان

محبی ادامه داد: اعتیاد پدر به عنوان ستون خانه، سلامت روانی اعضای خانواده را تهدید می‌کند در خانواده‌‌هایی که پدر معتاد است، احتمال آلودگی فرزندان و حتی مادر خانواده به مواد مخدر بالاست.

این پژوهشگر اجتماعی افزود: در بسیاری از خانواده‏ها که عناصر اصلی خانواده زیر یک سقف یکدیگر را تحمل می‏کنند، جدایی عاطفی ایجاد می‌شود و چنین خانواده‏هایی آثار مخرب‏تری نسبت به خانواده‏های تک والدی، بر فرزندان خود بر جای گذارند.

*اعتیاد مرد و تهدید سلامت روانی اعضای خانواده

محبی اعتیاد پدر را موجب بروز بیماری‌های روانی در مادر و فرزندان دانست و گفت: اعتیاد پدر سلامت روانی خانواده را به شدت تهدید می‌کند؛‌افسردگی، اضطراب، درگیری‌های شدید عاطفی و جست‌و‌جوی حمایت اجتماعی از جمله آسیب‌هایی است که در صورت اعتیاد مرد مادر خانواده را تهدید می‌کند.

وی شوهران معتاد را یکی از مهمترین عوامل اعتیاد زنان دانست و ادامه داد: بسیاری از مردان برای اینکه در هنگام مصرف مواد مخدر مورد انتقاد همسر خود قرار نگیرند همسر خود را نیز معتاد می‌کنند، آنها حتی ممکن است از فرزندان خود سوء استفاده کنند و آنها را به کارهایی مثل توزیع مواد مخدر مجبور سازند.

* عدم حمایت خانواده و همسر از زنان معتاد

این پژوهشگر مسائل اجتماعی با تأکید بر اینکه اعتیاد در زنان و مردان، از جهت الگو تفاوت‌های زیادی دارد، بیان کرد: به عنوان مثال احتمال مصرف مواد در میان زنان کمتر از مردان است پس از اعتیاد نیز زنان سخت‌تر به درمان پاسخ می‌دهند که این امر به مسائل فیزیولوژیکی مرتبط است همچنین مردانی که اعتیاد خود را ترک می‌کنند، به شدت مورد حمایت همسران خود قرار می‌گیرند ولی در مورد زنان این‌گونه نیست.

محبی افزود: شروع اعتیاد در زنان به‌ دلیل تأثیرپذیری از روابط با افراد دوست و آشناست، به دلیل ‌اینکه زنان بیشتر از مردان در معرض خشونت قرار می‌گیرند به سمت مواد مخدر روی می‌آورند؛ طلاق و جدایی به عنوان آسیبی اجتماعی آثار روانی نامطلوبی بر زوجین و فرزندان دارند، تعداد قابل توجهی از زنان بعد از طلاق نسبت به آینده ناامید بوده و احساس اضطراب می‌کنند و طلاق اثرات ناگواری بر روی زن دارد به طوری که زن مطلقه برای رفع مشکلات روحی ناشی از طلاق ممکن است به اعتیاد گرایش پیدا کند.

* ارائه الگوی رفتاری نامناسب به فرزندان از عواقب اعتیاد مادر است

وی با بیان اینکه طرد از خانواده، عدم نظارت صحیح بر رفتار فرزندان و ارائه الگوی نامناسب رفتاری از جمله عواقب اعتیاد زنان است، اضافه کرد: مجموعه‌ای از عوامل فردی، اجتماعی و خانوادگی دست به دست هم می‌دهند تا زمینه‌های گرایش افراد به سمت مواد مخدر فراهم آید اما در میان تمام این عوامل نقش خانواده و تأثیر آسیب‌های خانوادگی در گرایش اعضا به سمت اعتیاد قابل توجه‌تر است زیرا خانواده نخستین نهاد اجتماعی است که فرد در آن رشد یافته و شخصیت پیدا می‌کند.

محبی اظهار داشت: سرمایه گذاری برای آموزش و بالا بردن آگاهی اقشار مختلف اجتماع در خصوص اعتیاد و خطرات آن بسیار سودمندتر از سرمایه گذاری برای درمان معتادان است.
© 2014 salamatsite.ir
فان3| یک اشاره| جراحی پلاستیک بینی| دانلود با لینک مستقیم| موبایل| آی آر بکس| سلامت سایت| مکالمه زبان| فان3| دیکشنری| درمان افسردگی| مایا| هاست و دومین| نمایش لحظه ای قیت های روز| فروشگاه اینترنتی|