سخنرانی های دکتر انوشه ( روابط دختران و پسران )
آیا شما نیز دکتر انوشه را می شناسید؟ آیا تکه هایی از کلیپ های صوتی و یا تصویری ایشان را در گوشی ها دیده اید؟ این کلیپ ها که حداکثر در قطعه های ۵ دقیقه ای منتشر شده بود مورد استقبال زیادی قرار گرفت و به سرعت آقای انوشه را معروف ساخت!   

این سخنرانی به شما کمک میکند طرف مقابل را به خوبی شناخته و ارتباط بهتری ایجاد کنید 

این مجموعه شامل ۵۰۰ دقیقه نکات ریز یک زندگی هست زندگی که اگر شما با بی تجربگی آغاز کنید با مشکلات زیادی بخورد خواهید کرد
http://zibashop.netforoosh.com/product/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B4%D9%87-%28%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%A8%D8%B7-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%BE%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%29-21.html
لاغری در ده دقیقه

دلتان مي خواهد هر لباسي كه دوست داريد اندازه تان باشد؟
آيا مي خواهيد اندامي زيبا و خوش فرم داشته باشيد؟
آيا هيچ وقتي براي ورزش كردن نداريد؟
چرا عمل جراحي ؟؟؟ چرا هزينه اضافي ؟؟؟
جديدترين محصول دنياي لاغري .. تابستان 2013
فقط ده دقيقه در روز
ما به شما راز بزرگ لاغري را معرفي مي كنيم.
ما راه حلي براي شما داريم. فقط ده دقيقه زمان...
هر شخصي در طول روز حداقل ده دقيقه وقت دارد.
بهترين ، آسان ترين و سريعترين روش براي
از دست دادن چربيهاي اضافي
سريعتر از هميشه به نتيجه خواهيد رسيد...!!

برنامه صدور پروانه کار پرستاران در وزارت بهداشت کلید خورد

توجه : مطالب زیر از سایت های مختلف گرد آوری شده است و صرفا جهت جستجو گر اتوماتیک سایت نمایش داده میشود در صورتی که مطلب غیر اخلاقی یا خلاف قوانین کشور مشاهده نمودید لطفا از طریق این صفحه به ما اطلاع دهید
توجه : مالک این سایت و خود این سایت هیچگونه ارتباطی با مطالب جستجو شده از سایت های مختلف ندارد و هیچگونه مسئولیتی را نمیپذیرد تمام مطالب این سایت به صورت خودکار و با استفاده از ربات های جستجوگر مانند گوگل در این سایت درج میشوند
توجه : این سایت در ساماندهی سایت های اینترنتی ثبت شده است و آدرس و مشخصات حاصب آن در آن موجود است
توجه: این سایت یک سایت جستجوگر مطالب است و مطالب به صورت خودکار از وبسایت های فارسی بازنشر میشوند.
توجه: این سایت به صورت اتوماتیک کلمات رکیک و غیر اخلاقی و محصولات غیر مجاز را فیلتر میکند ولی اگر برنامه نتواند آنها را فیلتر کند آنهارا نمایش نمیدهد از این رو از شما پوزش میطلبیم


قائم مقام وزیر بهداشت در امور پرستاری از آغاز برنامه این وزارتخانه برای صدور پروانه کار پرستاران خبر داد و گفت: پرستاران باید برای دریافت پروانه کار در آزمون RN قبول شوند.
به گزارش مهر، محمدعلی چراغی افزود: بر اساس این برنامه از این پس پرستاران در صورتی می توانند بعد از طی دوره کارشناسی اجازه کار بگیرند که آمادگی علمی و عملی آنها برای کار طی آزمون RN سنجیده شود و بعد از قبولی در آزمون گواهینامه یا پروانه کار برای پرستاران صادر می شود.

وی ادامه داد: پرستارانی که برای آنان پروانه کار صادر می شود برای تمدید این پروانه ملزم به گذراندن دوره های بازآموزی و آموزش ضمن خدمت می شود در غیر این صورت پروانه کار آنان تمدید نخواهد شد.

چراغی گفت: پرستارانی که این مراحل را بگذرانند به عنوان پرستاران RN شناخته می شود و اجازه کار در عرصه های مختلف را خواهند داشت.

قائم مقام وزیر بهداشت در امور پرستاری افزود: پرستاران RN برای کسب امتیاز لازم برای تمدید پروانه کار باید هر 6 یا 12 ماه دوره های آموزش ضمن خدمت را طی کنند. مهمترین حسن این برنامه فرآیند دائمی سنجش و پایش دانش و مهارت عملی پرستاران کشور و به روزماندن اطلاعات و دانش آنهاست که منجر به بهبود کیفی خدمت در مراکز بهداشتی و درمانی می شود.

چراغی با تأکید بر لزوم حمایت جدی وزیر بهداشت و معاون درمان وزارت بهداشت برای اجرایی شدن این برنامه افزود: اجرای برنامه پرستاری RN و صدور پروانه کار برای پرستاران جزء برنامه های عملیاتی وزارت بهداشت در سال جاری است که البته باید به تصویب شورای سیاستگذاری وزارت بهداشت برسد و بودجه آن تامین شود.

وی گفت: برای اجرای این برنامه ملی به همکاری نزدیک بورد پرستاری و دانشکده های پرستاری و مامایی سراسر کشور با دفتر قائم مقام وزیر بهداشت در امور پرستاری نیاز است.

قائم مقام وزیر بهداشت در امور پرستاری افزود: صحبتهای اولیه و مقدماتی برای صدور پروانه کار پرستاران و برگزاری آزمون RN با اداره صدور پروانه های وزارت بهداشت انجام شده و به نوعی اجرای این برنامه ملی کلید خورده است.

© 2014 salamatsite.ir
فان3| یک اشاره| جراحی پلاستیک بینی| دانلود با لینک مستقیم| موبایل| آی آر بکس| سلامت سایت| مکالمه زبان| فان3| دیکشنری| درمان افسردگی| مایا| هاست و دومین| نمایش لحظه ای قیت های روز| فروشگاه اینترنتی|