سخنرانی های دکتر انوشه ( روابط دختران و پسران )
آیا شما نیز دکتر انوشه را می شناسید؟ آیا تکه هایی از کلیپ های صوتی و یا تصویری ایشان را در گوشی ها دیده اید؟ این کلیپ ها که حداکثر در قطعه های ۵ دقیقه ای منتشر شده بود مورد استقبال زیادی قرار گرفت و به سرعت آقای انوشه را معروف ساخت!   

این سخنرانی به شما کمک میکند طرف مقابل را به خوبی شناخته و ارتباط بهتری ایجاد کنید 

این مجموعه شامل ۵۰۰ دقیقه نکات ریز یک زندگی هست زندگی که اگر شما با بی تجربگی آغاز کنید با مشکلات زیادی بخورد خواهید کرد
http://zibashop.netforoosh.com/product/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B4%D9%87-%28%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%A8%D8%B7-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%BE%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%29-21.html
لاغری در ده دقیقه

دلتان مي خواهد هر لباسي كه دوست داريد اندازه تان باشد؟
آيا مي خواهيد اندامي زيبا و خوش فرم داشته باشيد؟
آيا هيچ وقتي براي ورزش كردن نداريد؟
چرا عمل جراحي ؟؟؟ چرا هزينه اضافي ؟؟؟
جديدترين محصول دنياي لاغري .. تابستان 2013
فقط ده دقيقه در روز
ما به شما راز بزرگ لاغري را معرفي مي كنيم.
ما راه حلي براي شما داريم. فقط ده دقيقه زمان...
هر شخصي در طول روز حداقل ده دقيقه وقت دارد.
بهترين ، آسان ترين و سريعترين روش براي
از دست دادن چربيهاي اضافي
سريعتر از هميشه به نتيجه خواهيد رسيد...!!

بیان تجربیات بیماران هموفیلی، شیوه ای موثر در بهبود بیماری

توجه : مطالب زیر از سایت های مختلف گرد آوری شده است و صرفا جهت جستجو گر اتوماتیک سایت نمایش داده میشود در صورتی که مطلب غیر اخلاقی یا خلاف قوانین کشور مشاهده نمودید لطفا از طریق این صفحه به ما اطلاع دهید
توجه : مالک این سایت و خود این سایت هیچگونه ارتباطی با مطالب جستجو شده از سایت های مختلف ندارد و هیچگونه مسئولیتی را نمیپذیرد تمام مطالب این سایت به صورت خودکار و با استفاده از ربات های جستجوگر مانند گوگل در این سایت درج میشوند
توجه : این سایت در ساماندهی سایت های اینترنتی ثبت شده است و آدرس و مشخصات حاصب آن در آن موجود است
توجه: این سایت یک سایت جستجوگر مطالب است و مطالب به صورت خودکار از وبسایت های فارسی بازنشر میشوند.
توجه: این سایت به صورت اتوماتیک کلمات رکیک و غیر اخلاقی و محصولات غیر مجاز را فیلتر میکند ولی اگر برنامه نتواند آنها را فیلتر کند آنهارا نمایش نمیدهد از این رو از شما پوزش میطلبیم


فدراسیون جهانی هموفیلی، امسال به مشارکت گذاشتن تجربیات بیماران را به عنوان یکی از الهام بخش ترین عوامل موثر در بهبود شرایط بیماران، اعلام کرده است.
 
درحالی که بسیاری از بیماران هموفیلی در سراسر جهان از چندی پیش اقدام به بیان تجربیات خود در فضای مجازی کرده اند هنوز در کشور ما انتقال تجربیات به صورت جدی مورد توجه قرار نگرفته است.
شاید بیان تجربیات در وهله نخست چندان با اهمیت تلقی نشود اما ناآگاهی برخی از بیماران هموفیلی، منجر به پیشرفته شدن روند بیماری می شود.
برای مثال ممکن است بیمار مبتلا به هموفیلی به خونریزی، تورم و یا تغییر شکل مفاصل خود بی اعتنا باشد اما اگر با اینگونه تجربیات از قبل آشنا باشد، فورا به متخصص مراجعه می کند تا با تزریق فاکتورهای لازم از پیشرفت بیماری جلوگیری کند.
از همین رو فدراسیون جهانی هموفیلی در سال جاری بر افزایش آگاهی و دانش بیماران هموفیلی و به مشارکت گذاشتن تجربیات آنان برای داشتن آینده ای روشن تر، تاکید کرده است.
شعار روز جهانی هموفیلی -17 آوریل برابر 28 فروردین ماه جاری- نیز مشارکت همگانی با تاکید بر مشارکت بیماران هموفیلی در روند درمانی انتخاب شده است.
بیماری هموفیلی نوعی بیماری ارثی از گروه بیماری های اختلالات خونریزی دهنده است؛ در این بیماری هنگام خونریزی، خون بند نمی آید و زمان زیادی برای انعقاد خون صرف می شود.
خونریزی های داخلی مفصلی به ویژه در زانو، مچ پا و آرنج از عوارض این بیماری به شمار می رود که می تواند زندگی بیماران را در معرض تهدید قرار دهد.
بیماران هموفیلی، عوامل انعقاد و لخته شدن خون را ندارند که بسته به این عوامل، نوع بیماری نیز متفاوت است برای هموفیلی های فاکتور 8، 9 ، 11 و بیماری فون ویلبراند از انواع بیماری هموفیلی محسوب می شود.
شدت بیماری هموفیلی نیز از خفیف تا حاد متغیر است، برخی از افراد مبتلا به هموفیلی نیاز به تزریق فاکتورهای انعقادی و یا عوامل جلوگیری از خونریزی دارند.
عوامل مختلفی در بدن در روند انعقاد خون نقش دارند که درست عمل نکردن هر یک از این عوامل و پلاکت ها و یا وجود نداشتن آن ها موجب بروز بیماری هموفیلی می شود.
بیماری هموفیلی فقط مختص مردان است اما استثنا هم دارد و ممکن است در موارد نادر ، زنان نیز به این بیماری مبتلا شوند.
علامت اصلی هموفیلی، خونریزی است. گاهی این خونریزی ها در همان سال های اول زندگی اتفاق می افتد و گاهی نیز در انواع خفیف در سال های بعدی زندگی به ویژه حین عمل جراحی یا بعد از تروما -ضربه- رخ می دهد.
در موارد شدید بیماری هموفیلی، خونریزی شدید ممکن است بدون علت رخ دهد؛ خونریزی داخلی در بیماری هموفیلی ممکن است در هر نقطه از بدن، ایجاد شده و منجر به درد شدید، معلولیت و یا حتی مرگ شود که در این میان خونریزی داخل مفاصل شایع است.
در اغلب موارد، هموفیلی با خونریزی های غیرطبیعی و یا با توجه به وجود سابقه این بیماری در خانواده، تشخیص داده می شود.
این بیماری با تزریق فاکتورهایی که در بدن با کمبود روبرو است، درمان می شود هرچند این بیماری به طور کامل قابل درمان نیست و مبتلایان به هموفیلی همواره باید تحت درمان باشند؛ درصد کمی از مبتلایان به هموفیلی ممکن است از خونریزی شدید، جان خود را از دست بدهند.
شاید اغلب بیماران با اینگونه اطلاعات کلی آشنا باشند اما ارایه اطلاعات جزئی تر می تواند تاثیر بسزایی در پیشگیری از پیشرفت بیماری و بهبود روند درمانی داشته باشد.
بیماران بیش از هر شخص دیگری با علایم هموفیلی درگیر هستند و می توانند با ارایه این اطلاعات به بیماران هم نوع خود آنان را کمک کنند.
یکی دیگر از شیوه های به اشتراک گذاشتن تجربیات علاوه بر استفاده از فضای مجازی، بهره گیری از تجربیات مبتلایان هموفیلی در فضایی دوستانه و به صورت حضوری است که کانون هموفیلی ایران تلاش کرده است تا این موضوع را محقق کند.
احمد قویدل مدیرعامل کانون هموفیلی ایران به خبرنگار ایرنا می گوید: این کانون برای تحقق شعار فدراسیون جهانی هموفیلی مبنی بر انتقال تجربیات بیماران هموفیلی اقدام به برگزاری جشن های مختلفی کرده است تا بیماران در این جشن ها بتوانند تجربیات خود را برای یکدیگر بازگو کنند.
به گفته وی، تاکنون سه نسل از بیماران هموفیلی با بیان تجربیات و نظرات خود در رابطه با وضعیت درمانی و مقایسه وضعیت درمان بیماران در شرایط فعلی با سال های گذشته تلاش کرده اند تا شعار فدراسیون جهانی هموفیلی را تحقق بخشند.
الهام بخشی، مشارکت در درمان برای همه ، شعار امسال روز جهانی هموفیلی است؛ تشویق بیماران به مشارکت در روند درمانی از طریق بیان تجربیات می تواند راهی باشد تا همگان به درمان موثرتر دست یابند.
اشتراک گذاری تجربیات الهام بخش افراد مبتلا به اختلالات خونریزی و متخصصان مراقبت های بهداشتی می تواند عوارض ناشی از این بیماری را در افراد کاهش دهد.
هر عضوی از جامعه هموفیلی با نشان دادن و انتقال تجربیات خود به افرادی که در شرایط مشابهی قرار دارند، فرصتی برای ایجاد پرونده ای برای درمان بهتر برای تمام مبتلایان به اختلالات خونریزی فراهم می آورد.
© 2014 salamatsite.ir
فان3| یک اشاره| جراحی پلاستیک بینی| دانلود با لینک مستقیم| موبایل| آی آر بکس| سلامت سایت| مکالمه زبان| فان3| دیکشنری| درمان افسردگی| مایا| هاست و دومین| نمایش لحظه ای قیت های روز| فروشگاه اینترنتی|