سخنرانی های دکتر انوشه ( روابط دختران و پسران )
آیا شما نیز دکتر انوشه را می شناسید؟ آیا تکه هایی از کلیپ های صوتی و یا تصویری ایشان را در گوشی ها دیده اید؟ این کلیپ ها که حداکثر در قطعه های ۵ دقیقه ای منتشر شده بود مورد استقبال زیادی قرار گرفت و به سرعت آقای انوشه را معروف ساخت!   

این سخنرانی به شما کمک میکند طرف مقابل را به خوبی شناخته و ارتباط بهتری ایجاد کنید 

این مجموعه شامل ۵۰۰ دقیقه نکات ریز یک زندگی هست زندگی که اگر شما با بی تجربگی آغاز کنید با مشکلات زیادی بخورد خواهید کرد
http://zibashop.netforoosh.com/product/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B4%D9%87-%28%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%A8%D8%B7-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%BE%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%29-21.html
لاغری در ده دقیقه

دلتان مي خواهد هر لباسي كه دوست داريد اندازه تان باشد؟
آيا مي خواهيد اندامي زيبا و خوش فرم داشته باشيد؟
آيا هيچ وقتي براي ورزش كردن نداريد؟
چرا عمل جراحي ؟؟؟ چرا هزينه اضافي ؟؟؟
جديدترين محصول دنياي لاغري .. تابستان 2013
فقط ده دقيقه در روز
ما به شما راز بزرگ لاغري را معرفي مي كنيم.
ما راه حلي براي شما داريم. فقط ده دقيقه زمان...
هر شخصي در طول روز حداقل ده دقيقه وقت دارد.
بهترين ، آسان ترين و سريعترين روش براي
از دست دادن چربيهاي اضافي
سريعتر از هميشه به نتيجه خواهيد رسيد...!!

وزیر آموزش و پرورش: اگر ادعای وجود بزهکاری در مدارس اثبات شود آن را در تلویزیون اعلام می‌کنم

توجه : مطالب زیر از سایت های مختلف گرد آوری شده است و صرفا جهت جستجو گر اتوماتیک سایت نمایش داده میشود در صورتی که مطلب غیر اخلاقی یا خلاف قوانین کشور مشاهده نمودید لطفا از طریق این صفحه به ما اطلاع دهید
توجه : مالک این سایت و خود این سایت هیچگونه ارتباطی با مطالب جستجو شده از سایت های مختلف ندارد و هیچگونه مسئولیتی را نمیپذیرد تمام مطالب این سایت به صورت خودکار و با استفاده از ربات های جستجوگر مانند گوگل در این سایت درج میشوند
توجه : این سایت در ساماندهی سایت های اینترنتی ثبت شده است و آدرس و مشخصات حاصب آن در آن موجود است
توجه: این سایت یک سایت جستجوگر مطالب است و مطالب به صورت خودکار از وبسایت های فارسی بازنشر میشوند.
توجه: این سایت به صورت اتوماتیک کلمات رکیک و غیر اخلاقی و محصولات غیر مجاز را فیلتر میکند ولی اگر برنامه نتواند آنها را فیلتر کند آنهارا نمایش نمیدهد از این رو از شما پوزش میطلبیم


حاجی بابایی رسما گفته است که « اگر این فرد ادعایش را ثابت کند شخصا در تلویزیون آن را اعلام می‌کنم.»

وزیر آموزش و پرورش آمار بالای بزهکاری در میان دانش‌آموزان را قویا قبول ندارد. او معتقد است که کارشناسان «سی ساله‌«ای که در مورد وضعیت دانش‌آموزان معتاد و بزهکار در مدارس کشور اظهارنظر می‌کنند، بهتر است اول بروند نظام آموزشی در کشور را بشناسند بعد در این مورد سخت بگویند.

وقتی دو روز پیش رئیس سازمان نظام مشاوره و روانشناسی اعلام کرده بیش از 50 درصد بزهکاران کانو‌ن‌های اصلاح و تربیت، بازماندگان از تحصیل دوره راهنمایی و اخراج شدگان این دوره‌اند و بعد از آن خبرآنلاین گزارشی در این مورد منتشر کرد، شاید کسی فکرش را نمی‌کرد حاجی بابایی از میان تمام انتقاداتی که در مورد عملکردش وجود دارد، نسبت به این آمار اعلام شده چنین واکنش تندی نشان بدهد.

دو روز پیش رئیس سازمان نظام مشاوره و روانشناسی همچنین گفت که 3درصد از جمعیت 18 میلیونی کودکان و نوجوانان کشور در مدرسه و تحت نظارت نظام آموزش و پرورش به سر نمی‌برند. اعلام این آمارها کافی بود تا امروز وزیر آموزش و پرورش در جواب خبرنگار واحد مرکزی خبر در مورد وضعیت اعتیاد و بزهکاری در مدارس، هرچه در دل داشت و تا به حال کمتر آن‌ها را به زبان آورده بود، بگوید.

او گفته است که « چندی پیش فردی در یکی از سایت های اینترنتی گفته بود بزهکاری در آموزش و پرورش افزایش یافته است که به شدت متعجب شدم و گفتم تماس بگیرند و از او بپرسند آمار و اسامی بزهکاران را ارائه کند و بگوید براساس کدام شاخص ها این آمار را ارائه کرده است.»

حاجی بابایی رسما گفته است که « اگر این فرد ادعایش را ثابت کند شخصا در تلویزیون آن را اعلام می‌کنم.»

حاجی بابایی اشاعه دادن خبرهای این‌چنینی را درست ندانسته و گفته که « برخی سخنان را نباید در جامعه مطرح کرد، بله، تفکرات انحرافی در همه جای کشور وجود دارد اما ادعا می‌شود که تفکرات انحرافی به مدارس حمله ور شده است؛ چرا اینها را اشاعه می‌دهند.»

او اشاعه دهندگان چنین خبرهایی را به کسانی که در سنگر جنگ نرم فعالیت می‌کنند تشبیه کرده و گفته است: « نظام سلطه جهانی علیه جمهوری اسلامی جنگ نرم به راه انداخته و مهمترین مرکز آن نیز مدرسه است. چه کسانی در این سنگر به شکل گمنام شبانه روز کار می‌کنند و غصه می خورند؟»

وزیر آموزش و پرورش اضافه کرده کسی تا معلم نبوده باشد و در کلاس درس گچ به دست نگرفته باشد اگر 500 کتاب تربیتی هم نوشته باشد معلم نمی شود. چه کسی امروز می تواند این ادعا را رد کند که معلمان جزو دلسوزترین ، صادق ترین و وفادارترین انسان های جامعه به اسلام، قرآن، نظام ، امام راحل و مقام معظم رهبری هستند. کسانی که در عرصه های مختلف مانند فعالیت های صلح آمیز هسته ای افتخارآفرین می شوند از کجا برخاسته اند؟»

حاجی بابایی افزود: «چرا یکی از همین کارشناسان تربیتی یک بار هم بررسی نمی کنند که رشد و توسعه موفقیت های آموزش و پرورش در 32 سال گذشته با تلاش میلیون ها معلم دلسوز چه بوده است.»

او قبل از این هم آمار سه میلیون دانش آموز بازمانده از تحصیل و وجود رو به افزایش دانش آموزان معتاد در کشور را رد کرده و گفته بود که به هیچ وجه چنین آماری را قبول ندارد.
منبع:خبرآنلاین
© 2014 salamatsite.ir
فان3| یک اشاره| جراحی پلاستیک بینی| دانلود با لینک مستقیم| موبایل| آی آر بکس| سلامت سایت| مکالمه زبان| فان3| دیکشنری| درمان افسردگی| مایا| هاست و دومین| نمایش لحظه ای قیت های روز| فروشگاه اینترنتی|