سخنرانی های دکتر انوشه ( روابط دختران و پسران )
آیا شما نیز دکتر انوشه را می شناسید؟ آیا تکه هایی از کلیپ های صوتی و یا تصویری ایشان را در گوشی ها دیده اید؟ این کلیپ ها که حداکثر در قطعه های ۵ دقیقه ای منتشر شده بود مورد استقبال زیادی قرار گرفت و به سرعت آقای انوشه را معروف ساخت!   

این سخنرانی به شما کمک میکند طرف مقابل را به خوبی شناخته و ارتباط بهتری ایجاد کنید 

این مجموعه شامل ۵۰۰ دقیقه نکات ریز یک زندگی هست زندگی که اگر شما با بی تجربگی آغاز کنید با مشکلات زیادی بخورد خواهید کرد
http://zibashop.netforoosh.com/product/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B4%D9%87-%28%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%A8%D8%B7-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%BE%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%29-21.html
لاغری در ده دقیقه

دلتان مي خواهد هر لباسي كه دوست داريد اندازه تان باشد؟
آيا مي خواهيد اندامي زيبا و خوش فرم داشته باشيد؟
آيا هيچ وقتي براي ورزش كردن نداريد؟
چرا عمل جراحي ؟؟؟ چرا هزينه اضافي ؟؟؟
جديدترين محصول دنياي لاغري .. تابستان 2013
فقط ده دقيقه در روز
ما به شما راز بزرگ لاغري را معرفي مي كنيم.
ما راه حلي براي شما داريم. فقط ده دقيقه زمان...
هر شخصي در طول روز حداقل ده دقيقه وقت دارد.
بهترين ، آسان ترين و سريعترين روش براي
از دست دادن چربيهاي اضافي
سريعتر از هميشه به نتيجه خواهيد رسيد...!!

سوالات در مورد جراحی بینی(6)

توجه : مطالب زیر از سایت های مختلف گرد آوری شده است و صرفا جهت جستجو گر اتوماتیک سایت نمایش داده میشود در صورتی که مطلب غیر اخلاقی یا خلاف قوانین کشور مشاهده نمودید لطفا از طریق این صفحه به ما اطلاع دهید
توجه : مالک این سایت و خود این سایت هیچگونه ارتباطی با مطالب جستجو شده از سایت های مختلف ندارد و هیچگونه مسئولیتی را نمیپذیرد تمام مطالب این سایت به صورت خودکار و با استفاده از ربات های جستجوگر مانند گوگل در این سایت درج میشوند
توجه : این سایت در ساماندهی سایت های اینترنتی ثبت شده است و آدرس و مشخصات حاصب آن در آن موجود است
توجه: این سایت یک سایت جستجوگر مطالب است و مطالب به صورت خودکار از وبسایت های فارسی بازنشر میشوند.
توجه: این سایت به صورت اتوماتیک کلمات رکیک و غیر اخلاقی و محصولات غیر مجاز را فیلتر میکند ولی اگر برنامه نتواند آنها را فیلتر کند آنهارا نمایش نمیدهد از این رو از شما پوزش میطلبیم


* آیا تبلیغاتی که در مورد کوچک کردن بینی با «دستگاه کوچک کننده بینی» یا «کرم کوچک کننده بینی» وجود دارد صحت دارد ؟
خیر . متاسفانه تبلیغاتی که در برخی مجلات و نیز ماهواره در موردکوچک نمودن بینی با روشهای غیر جراحی ( انواع کرم ،دستگاه کوچک کننده ، گرم کننده و .. ) دیده می شود نادرست بوده و پایه علمی ندارد .تا کنون هیچ روش غیر جراحی که جایگزین رینوپلاستی باشد و مورد تائید مجامع علمی و قانونی باشد ارائه نشده است. توصیه می شود در مسائل پزشکی فقط با پزشکان متخصص و متبحر در آن زمینه مشاوره کنید و از اعتماد به تبلیغات رسانه ای غیر مجاز یا ماهواره ای اکیدا پرهیز کنید.
* بطور خلاصه ، نکاتی که هر فرد متقاضی جراحی زیبائی بینی باید بداند :
1- عمل جراحی زیبائی بینی یک عمل انتخابی است و به جز موارد خاص که لزوم آن توسط شخص و جراح احساس میشود باید از انجام موارد غیرضرور پرهیز کرد.
2- دقت نمائید که جراح مورد نظر توانائی و تخصص انجام این کار را داشته باشد.
3- برای مشکلات کوچک در بینی تن به اعمال جراحی بزرگ ندهید.
4- اساس تصمیم نهایی شما نظر جراح پلاستیک بینی باشد نه اظهار نظر دوستان ، آشنایان و ...
5- نتیجه نهایی عمل جراحی بینی بستگی مستقیم به شکل و وضعیت تشریحی بینی شما دارد و جراح براساس شرایط موجود در بینی شما انتخاب نامحدود ندارد.
6- عمل جراحی بینی هیچگاه فوری نیست. بنابراین سعی نمائید پزشک در شرایط مناسب شما را عمل نماید.
7- بینی هیچ فرد دیگری نمی تواند الگوی مناسبی برای شما باشد.
8- بهترین مورد انتخاب جراحی بینی ، وقتی است که یک بینی بزرگ و دارای انحراف شدید در تیغه بینی باشد.
9- اصرار در جراحی بینی در مواردی که لزوم قطعی وجود ندارد اغلب منجر به نارضایتی می گردد.
10- جراحی بینی و بیهوشی ضمن آن با بعضی از داروهای اعصاب ، قلبی و کبدی تداخل و اثر منفی دارد . حتماً کلیه داروهای مصرفی را به پزشک اطلاع دهید.
11- در ضمن مصاحبه اولیه به تمام توصیه های پزشک معالج گوش فرا دهید چه بسا نکته ای بسیار مهم از دید شما پنهان بماند و نهایتاً منجر به نارضایتی شما گردد.
12- در موارد بسیار نادر ممکن است عوارض ناخواسته ضمن یا بعد از عمل عارض گردد؛ در صورتی که پزشک شما تبحر کافی را داشته باشد قطعاً از عهده آن بر می آید. در این مورد خویشتن داری و دقت در انجام دستورات پزشک معالج نقش کلیدی در نتیجه نهایی دارد.
13- بهترین مشاور شما پس ازعمل و درتمام شرایط پزشک جراح شما میباشد و سعی نمائید از توصیه های غیر علمی و غیرتخصصی دیگران تبعیت نفرمائید.
14- با توجه به اینکه قرار است انشاءا... بینی شما یک بار عمل شود در انتخاب پزشک ، زمان مناسب، مرکز مناسب دقت نمائید و توصیه های قبل و بعد از عمل جراح را سرلوحه کار خود قرار دهید.
حتما به خاطر بسپارید :
• با جراحی بینی عیوب زیبائی بینی برطرف می گردد ، اما ساختار کلی بینی ( و مهمتر ازهمه پوست بینی ) تغییر نمی کند. بنابراین نتیجه نهائی عمل وابسته به وضعیت بینی قبل از عمل است .
• نتیجه عمل بینی در افراد مختلف با هم متفاوت خواهد بود و قابل مقایسه با هم نیست. هر نوع بینی را نمی توان با عمل زیباتر نمود.
• حصول نتیجه نهائی عمل جراحی زیبائی بینی نیاز به گذشت زمان دارد. در دوران اولیه بعد از عمل ، بینی ممکن است متورم ، بزرگ ، غیر متقارن ، سربالا و نازیبا به نظر برسد که نباید موجب نا امیدی و ناراحتی فرد گردد.
• همانگونه که وجود تقارن کامل در اجزاء یک بینی طبیعی زیبا امری بسیار نادر است، بینی عمل شده نیز از تقارن کامل و صددرصد برخوردار نخواهد بود.
دکتر عبدالجلیل کلانتر هرمزی© 2014 salamatsite.ir
فان3| یک اشاره| جراحی پلاستیک بینی| دانلود با لینک مستقیم| موبایل| آی آر بکس| سلامت سایت| مکالمه زبان| فان3| دیکشنری| درمان افسردگی| مایا| هاست و دومین| نمایش لحظه ای قیت های روز| فروشگاه اینترنتی|