سخنرانی های دکتر انوشه ( روابط دختران و پسران )
آیا شما نیز دکتر انوشه را می شناسید؟ آیا تکه هایی از کلیپ های صوتی و یا تصویری ایشان را در گوشی ها دیده اید؟ این کلیپ ها که حداکثر در قطعه های ۵ دقیقه ای منتشر شده بود مورد استقبال زیادی قرار گرفت و به سرعت آقای انوشه را معروف ساخت!   

این سخنرانی به شما کمک میکند طرف مقابل را به خوبی شناخته و ارتباط بهتری ایجاد کنید 

این مجموعه شامل ۵۰۰ دقیقه نکات ریز یک زندگی هست زندگی که اگر شما با بی تجربگی آغاز کنید با مشکلات زیادی بخورد خواهید کرد
http://zibashop.netforoosh.com/product/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B4%D9%87-%28%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%A8%D8%B7-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%BE%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%29-21.html
لاغری در ده دقیقه

دلتان مي خواهد هر لباسي كه دوست داريد اندازه تان باشد؟
آيا مي خواهيد اندامي زيبا و خوش فرم داشته باشيد؟
آيا هيچ وقتي براي ورزش كردن نداريد؟
چرا عمل جراحي ؟؟؟ چرا هزينه اضافي ؟؟؟
جديدترين محصول دنياي لاغري .. تابستان 2013
فقط ده دقيقه در روز
ما به شما راز بزرگ لاغري را معرفي مي كنيم.
ما راه حلي براي شما داريم. فقط ده دقيقه زمان...
هر شخصي در طول روز حداقل ده دقيقه وقت دارد.
بهترين ، آسان ترين و سريعترين روش براي
از دست دادن چربيهاي اضافي
سريعتر از هميشه به نتيجه خواهيد رسيد...!!

آداب تغذیه به کودکان آموزش داده شود

توجه : مطالب زیر از سایت های مختلف گرد آوری شده است و صرفا جهت جستجو گر اتوماتیک سایت نمایش داده میشود در صورتی که مطلب غیر اخلاقی یا خلاف قوانین کشور مشاهده نمودید لطفا از طریق این صفحه به ما اطلاع دهید
توجه : مالک این سایت و خود این سایت هیچگونه ارتباطی با مطالب جستجو شده از سایت های مختلف ندارد و هیچگونه مسئولیتی را نمیپذیرد تمام مطالب این سایت به صورت خودکار و با استفاده از ربات های جستجوگر مانند گوگل در این سایت درج میشوند
توجه : این سایت در ساماندهی سایت های اینترنتی ثبت شده است و آدرس و مشخصات حاصب آن در آن موجود است
توجه: این سایت یک سایت جستجوگر مطالب است و مطالب به صورت خودکار از وبسایت های فارسی بازنشر میشوند.
توجه: این سایت به صورت اتوماتیک کلمات رکیک و غیر اخلاقی و محصولات غیر مجاز را فیلتر میکند ولی اگر برنامه نتواند آنها را فیلتر کند آنهارا نمایش نمیدهد از این رو از شما پوزش میطلبیم


متخصص کودکان گفت: نحوه تغذیه و آداب آن باید به کودکان آموزش داده شود و می توان این آموزش ها را در جریان بازی های کودکانه به آنان ارایه داد.
 
دکترمحمود سروش در گفت و گو با  ایرنا، افزود: کودک در جریان بازی، بسیاری از رفتارها و هنجارهای اجتماعی و خانوادگی را می آموزد.
وی شیر مادر را بهترین تغذیه کودک تا شش ماهگی دانست و گفـت‌: شیر مادر بهترین و کامل ترین غذا برای کودک در این سن است و معده کودک نباید با خوردن سایر مواد غذایی با مشکل روبرو شود.
مدیر گروه آنفلوانزا و مقررات بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ادامه داد: پس از پایان شش ماه نخست زندگی کودک، والدین باید براساس جدول رشد، مواد غذایی مختلف را متناسب با نیاز جسمانی کودک به فهرست غذاهای وی اضافه کنند.
وی افزود: برای انتقال کودک از مرحله مصرف شیر با مکانیزم مکیدن به سمت مکانیزم خوردن غذا، باید نحوه تغذیه و آداب آن، به وی آموخته شود.
سروش خاطر نشان کرد، والدین باید در جریان بازی همان گونه که خود به کودک غذا را می خورانند، فضایی ایجاد کنند تا کودک نیز بتواند به عروسک هایش غذا را بخوراند تا به سمت تمرین نحوه خوردن غذا حرکت کند.
وی افزود، تمرین خوردن غذا از طریق عروسک کمک می کند که چنانچه کودکی در مقابل خوردن غذا مقاومت نشان می دهد اولا به دلیل تقلید از رفتار والدین، اندکی از غذایی که به عروسک های خود می دهد را بخورد و از سوی دیگر در مدت یک ماه یاد می گیرد که غذای مورد نیازش را بخورد.
این متخصص کودکان با بیان اینکه ذائقه هر فرد در دوران کودکی شکل می گیرد، توضیح داد: کودک هیچ پیش زمینه ذهنی از طعم و مزه ها ندارد و والدین تصور نکنند که با اضافه کردن نمک یا شیرینی به غذا، می توانند کودک را به خوردن غذا ترغیب کنند.
سروش خاطر نشان کرد، والدین همچنین می توانند نحوه درست غذا خوردن و رعایت آداب غذا خوردن را نیز در حین بازی به کودکان خود بیاموزند.
به گفته این متخصص کودکان، والدین در مشورت با یک پزشک عمومی و متخصص کودکان یا متخصص تغذیه می توانند غذاهای مناسب کودک خود را بشناسند و ضمن تامین مواد غذایی مورد نیاز آنان، مانع از بروز چاقی و پرخوری در آنان شود.
© 2014 salamatsite.ir
فان3| یک اشاره| جراحی پلاستیک بینی| دانلود با لینک مستقیم| موبایل| آی آر بکس| سلامت سایت| مکالمه زبان| فان3| دیکشنری| درمان افسردگی| مایا| هاست و دومین| نمایش لحظه ای قیت های روز| فروشگاه اینترنتی|