سخنرانی های دکتر انوشه ( روابط دختران و پسران )
آیا شما نیز دکتر انوشه را می شناسید؟ آیا تکه هایی از کلیپ های صوتی و یا تصویری ایشان را در گوشی ها دیده اید؟ این کلیپ ها که حداکثر در قطعه های ۵ دقیقه ای منتشر شده بود مورد استقبال زیادی قرار گرفت و به سرعت آقای انوشه را معروف ساخت!   

این سخنرانی به شما کمک میکند طرف مقابل را به خوبی شناخته و ارتباط بهتری ایجاد کنید 

این مجموعه شامل ۵۰۰ دقیقه نکات ریز یک زندگی هست زندگی که اگر شما با بی تجربگی آغاز کنید با مشکلات زیادی بخورد خواهید کرد
http://zibashop.netforoosh.com/product/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B4%D9%87-%28%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%A8%D8%B7-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%BE%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%29-21.html
لاغری در ده دقیقه

دلتان مي خواهد هر لباسي كه دوست داريد اندازه تان باشد؟
آيا مي خواهيد اندامي زيبا و خوش فرم داشته باشيد؟
آيا هيچ وقتي براي ورزش كردن نداريد؟
چرا عمل جراحي ؟؟؟ چرا هزينه اضافي ؟؟؟
جديدترين محصول دنياي لاغري .. تابستان 2013
فقط ده دقيقه در روز
ما به شما راز بزرگ لاغري را معرفي مي كنيم.
ما راه حلي براي شما داريم. فقط ده دقيقه زمان...
هر شخصي در طول روز حداقل ده دقيقه وقت دارد.
بهترين ، آسان ترين و سريعترين روش براي
از دست دادن چربيهاي اضافي
سريعتر از هميشه به نتيجه خواهيد رسيد...!!

سرگردانی بیماران تالاسمی برای تزریق خون در بنیاد امور بیماری‌های خاص

توجه : مطالب زیر از سایت های مختلف گرد آوری شده است و صرفا جهت جستجو گر اتوماتیک سایت نمایش داده میشود در صورتی که مطلب غیر اخلاقی یا خلاف قوانین کشور مشاهده نمودید لطفا از طریق این صفحه به ما اطلاع دهید
توجه : مالک این سایت و خود این سایت هیچگونه ارتباطی با مطالب جستجو شده از سایت های مختلف ندارد و هیچگونه مسئولیتی را نمیپذیرد تمام مطالب این سایت به صورت خودکار و با استفاده از ربات های جستجوگر مانند گوگل در این سایت درج میشوند
توجه : این سایت در ساماندهی سایت های اینترنتی ثبت شده است و آدرس و مشخصات حاصب آن در آن موجود است
توجه: این سایت یک سایت جستجوگر مطالب است و مطالب به صورت خودکار از وبسایت های فارسی بازنشر میشوند.
توجه: این سایت به صورت اتوماتیک کلمات رکیک و غیر اخلاقی و محصولات غیر مجاز را فیلتر میکند ولی اگر برنامه نتواند آنها را فیلتر کند آنهارا نمایش نمیدهد از این رو از شما پوزش میطلبیم


بیماران تالاسمی امروز با تجمع در مقابل مرکز پزشکی خاص بنیاد امور بیماری‌های خاص نسبت به عدم تزریق خون توسط این مرکز اعتراض کردند.

به گزارش فارس، تالاسمی از بیماری‌های ژنتیکی است که بر اثر آن هموگلوبین ساختار طبیعی خود را از دست داده و قادر به اکسیژن‌رسانی مطلوب به اعضا بدن نیست یکی از انواع تالاسمی، نوع ماژور آن است که برای مبتلایان به آن کم‌خونی تهدیدکننده حیات است و فرد به انتقال خون منظم و مراقبت‌های طبی فراوانی نیازمند می‌شود.

*خون تزریق نمی‌کنند، علت چیست؟

زهرای 40 ساله می‌گوید: بنیاد امور بیماری‌های خاص تاکنون خون مورد نیاز ما را تأمین می کرد اما امروز که مراجعه کرده‌ایم به ما خون نمی‌زنند در حالی که ما بیمار تالاسمی هستیم. می‌گویند می‌خواهند بخش بیماران تالاسمی را منحل کنند.

وی می‌افزاید: حدود 25 تا 30 مریض در حال حاضر در بنیاد امور بیماری‌های خاص تجمع کرده‌اند و باید به ما پاسخ دهند که کجا باید خون تزریق کنیم.

احمد 50ساله نیز اظهار می‌دارد: قبلاً در بیمارستان هفت تیر خون تزریق می‌کردیم که پس از آن ما را به این مرکز ارجاع دادند اما اینجا هم خون تزریق نمی‌کنند و ما مانده‌ایم که چه باید بکنیم متأسفانه داروخانه انجمن تالاسمی را هم بستند اما چرا دیگر تزریق خون را قطع کردند. باید یکی پاسخ دهد که علت این کار چیست؟

*بنیاد بیماری‌های خاص بخش تالاسمی خود را تعطیل کرده است

محمدرضا مشهدی، مدیرعامل انجمن تالاسمی ایران در این زمینه می‌گوید: بنیاد بیماری‌های خاص بخش تالاسمی خود را تعطیل کرده است و دیگر فعالیت نمی‌کند و این موضوع باعث شده بیماران دچار سرگردانی شوند و بیماران را به سمت شرق یعنی مرکز تهرانپارس و حکیمیه سوق می‌دهند.

وی افزود: بهانه آنها نداشتن بودجه است اما بیماران چندین سال است که به این مرکز در خیابان نجات الهی مراجعه می‌کردند. متأسفانه تعداد مراکز تالاسمی بزرگسال بنیاد امور بیماران خاص کم است و تعداد آن 3 مرکز بیشتر نیست که ظرفیت یکی از آنها پر است و در حال حاضر با این وجود بیماران ناگزیر هستند از جنوب و غرب تهران به شرق تهران بروند.

خبرنگار فارس برای بررسی علت این موضوع با مسئولان بنیاد امور بیماری‌های خاص تماس گرفت که در نهایت یکی از مسئولان روابط عمومی بنیاد در پاسخ فقط به همین یک جمله بسنده کرد: «هیچ خبری از تجمع بیماران تالاسمی در مرکز پزشکی خیابان نجات اللهی نیست».
© 2014 salamatsite.ir
فان3| یک اشاره| جراحی پلاستیک بینی| دانلود با لینک مستقیم| موبایل| آی آر بکس| سلامت سایت| مکالمه زبان| فان3| دیکشنری| درمان افسردگی| مایا| هاست و دومین| نمایش لحظه ای قیت های روز| فروشگاه اینترنتی|