سخنرانی های دکتر انوشه ( روابط دختران و پسران )
آیا شما نیز دکتر انوشه را می شناسید؟ آیا تکه هایی از کلیپ های صوتی و یا تصویری ایشان را در گوشی ها دیده اید؟ این کلیپ ها که حداکثر در قطعه های ۵ دقیقه ای منتشر شده بود مورد استقبال زیادی قرار گرفت و به سرعت آقای انوشه را معروف ساخت!   

این سخنرانی به شما کمک میکند طرف مقابل را به خوبی شناخته و ارتباط بهتری ایجاد کنید 

این مجموعه شامل ۵۰۰ دقیقه نکات ریز یک زندگی هست زندگی که اگر شما با بی تجربگی آغاز کنید با مشکلات زیادی بخورد خواهید کرد
http://zibashop.netforoosh.com/product/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B4%D9%87-%28%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%A8%D8%B7-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%BE%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%29-21.html
لاغری در ده دقیقه

دلتان مي خواهد هر لباسي كه دوست داريد اندازه تان باشد؟
آيا مي خواهيد اندامي زيبا و خوش فرم داشته باشيد؟
آيا هيچ وقتي براي ورزش كردن نداريد؟
چرا عمل جراحي ؟؟؟ چرا هزينه اضافي ؟؟؟
جديدترين محصول دنياي لاغري .. تابستان 2013
فقط ده دقيقه در روز
ما به شما راز بزرگ لاغري را معرفي مي كنيم.
ما راه حلي براي شما داريم. فقط ده دقيقه زمان...
هر شخصي در طول روز حداقل ده دقيقه وقت دارد.
بهترين ، آسان ترين و سريعترين روش براي
از دست دادن چربيهاي اضافي
سريعتر از هميشه به نتيجه خواهيد رسيد...!!

محققان اصفهانی طرح ساخت جوانه دندان را آغاز کردند

توجه : مطالب زیر از سایت های مختلف گرد آوری شده است و صرفا جهت جستجو گر اتوماتیک سایت نمایش داده میشود در صورتی که مطلب غیر اخلاقی یا خلاف قوانین کشور مشاهده نمودید لطفا از طریق این صفحه به ما اطلاع دهید
توجه : مالک این سایت و خود این سایت هیچگونه ارتباطی با مطالب جستجو شده از سایت های مختلف ندارد و هیچگونه مسئولیتی را نمیپذیرد تمام مطالب این سایت به صورت خودکار و با استفاده از ربات های جستجوگر مانند گوگل در این سایت درج میشوند
توجه : این سایت در ساماندهی سایت های اینترنتی ثبت شده است و آدرس و مشخصات حاصب آن در آن موجود است
توجه: این سایت یک سایت جستجوگر مطالب است و مطالب به صورت خودکار از وبسایت های فارسی بازنشر میشوند.
توجه: این سایت به صورت اتوماتیک کلمات رکیک و غیر اخلاقی و محصولات غیر مجاز را فیلتر میکند ولی اگر برنامه نتواند آنها را فیلتر کند آنهارا نمایش نمیدهد از این رو از شما پوزش میطلبیم


رئیس مرکز تحقیقات علوم دندانپزشکی پروفسور ترابی‌نژاد دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: برای نخستین بار در کشور، محققان اصفهانی طرح ساخت جوانه دندان را از سه سال گذشته آغاز کردند که به مدت 35 سال طول می‌کشد.

به گزارش فارس ، سید بهروز موسوی در دومین همایش تازه‌های اندودانتیکس و پروتز ایمپلنت دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اظهار داشت: جوانه دندان با استفاده از سلول‌های بنیادی در اصفهان ساخته می‌شود.
وی با اشاره به اینکه ایران به عنوان سومین کشور دنیا در زمینه ساخت جوانه دندان وارد شده است، بیان داشت: ساخت اندام‌های دندان مثل جوانه دندان کاری سخت و طاقت فرسایی است و نیاز به کارهای تحقیقاتی بسیاری دارد و مدت زمان زیادی را می‌طلبد.
رئیس مرکز تحقیقات علوم دندانپزشکی پروفسور ترابی‌نژاد دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه ساخت بافت‌های دندان ساده است، تصریح کرد: با توجه به اینکه اندام‌های دندان از مجموعه‌ بافت‌ها تشکیل شده است باید در ابتدا بافت‌های دندان ساخته شود تا بتوان به مرحله ساخت اندام دندان رسید که تاکنون بافت عصبی و چربی در اصفهان ساخته شده است.
وی ادامه داد: به علت اینکه احتمال سرطانی شدن سلول‌های بنیادی وجود دارد به همین خاطر انجام طرح‌های تحقیقاتی سلول‌های بنیادی باید با دقت و در مدت زمان زیادی صورت بگیرد.
موسوی ساخت مرکز تحقیقات علوم دندانپزشکی ترابی‌نژاد در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان را بعد از نیویوریک دومین مرکز کلینکی تحقیقاتی دنیا عنوان کرد و افزود: در تازه‌ترین روش‌های درمانی اندودانتیکس به دنبال بازسازی بافت و پالپ دندان، ایمپلت و حفظ دندان‌های بیمار با استفاده از سلول‌های بنیادی هستیم.
وی از چاپ و انتشار نخستین مجله انگلیسی زبان دندانپزشکی خاورمیانه در اصفهان خبر داد و تاکید کرد: مجوز انتشار این مجله علمی و پژوهشی بعد از چهار سال از سوی وزارت ارشاد اسلامی ایران داده شد و موفقیتی بزرگ برای جامعه دندانپزشکی اصفهان است.
رئیس مرکز تحقیقات علوم دندانپزشکی پروفسور ترابی‌نژاد دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اشاره به اینکه این مرکز از سال 70 در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ساخته شد، اضافه کرد: علم مرز و جایگاه خاصی ندارد و لازم است به منظور تسکین درد و برای انسانیت به کار رود.
وی با بیان اینکه مرکز تحقیقاتی پرفسور ترابی‌نژاد قابلیت پذیرفتن طرح‌های تحقیقاتی و اکتشافی دانشجویان دندانپزشکی را دارد و از این طرح‌ها به خوبی استقبال می‌کند، گفت: در حال حاضر طرح‌های ملی با همکاری دانشگاه شهید بهشتی، بیمارستان 15 خرداد و دانشگاه علوم پزشکی یزد آغاز شده است.
© 2014 salamatsite.ir
فان3| یک اشاره| جراحی پلاستیک بینی| دانلود با لینک مستقیم| موبایل| آی آر بکس| سلامت سایت| مکالمه زبان| فان3| دیکشنری| درمان افسردگی| مایا| هاست و دومین| نمایش لحظه ای قیت های روز| فروشگاه اینترنتی|