سخنرانی های دکتر انوشه ( روابط دختران و پسران )
آیا شما نیز دکتر انوشه را می شناسید؟ آیا تکه هایی از کلیپ های صوتی و یا تصویری ایشان را در گوشی ها دیده اید؟ این کلیپ ها که حداکثر در قطعه های ۵ دقیقه ای منتشر شده بود مورد استقبال زیادی قرار گرفت و به سرعت آقای انوشه را معروف ساخت!   

این سخنرانی به شما کمک میکند طرف مقابل را به خوبی شناخته و ارتباط بهتری ایجاد کنید 

این مجموعه شامل ۵۰۰ دقیقه نکات ریز یک زندگی هست زندگی که اگر شما با بی تجربگی آغاز کنید با مشکلات زیادی بخورد خواهید کرد
http://zibashop.netforoosh.com/product/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B4%D9%87-%28%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%A8%D8%B7-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%BE%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%29-21.html
لاغری در ده دقیقه

دلتان مي خواهد هر لباسي كه دوست داريد اندازه تان باشد؟
آيا مي خواهيد اندامي زيبا و خوش فرم داشته باشيد؟
آيا هيچ وقتي براي ورزش كردن نداريد؟
چرا عمل جراحي ؟؟؟ چرا هزينه اضافي ؟؟؟
جديدترين محصول دنياي لاغري .. تابستان 2013
فقط ده دقيقه در روز
ما به شما راز بزرگ لاغري را معرفي مي كنيم.
ما راه حلي براي شما داريم. فقط ده دقيقه زمان...
هر شخصي در طول روز حداقل ده دقيقه وقت دارد.
بهترين ، آسان ترين و سريعترين روش براي
از دست دادن چربيهاي اضافي
سريعتر از هميشه به نتيجه خواهيد رسيد...!!

مصرف بی رویه آنتی بیوتیک ها منجر به دیالیز می شود

توجه : مطالب زیر از سایت های مختلف گرد آوری شده است و صرفا جهت جستجو گر اتوماتیک سایت نمایش داده میشود در صورتی که مطلب غیر اخلاقی یا خلاف قوانین کشور مشاهده نمودید لطفا از طریق این صفحه به ما اطلاع دهید
توجه : مالک این سایت و خود این سایت هیچگونه ارتباطی با مطالب جستجو شده از سایت های مختلف ندارد و هیچگونه مسئولیتی را نمیپذیرد تمام مطالب این سایت به صورت خودکار و با استفاده از ربات های جستجوگر مانند گوگل در این سایت درج میشوند
توجه : این سایت در ساماندهی سایت های اینترنتی ثبت شده است و آدرس و مشخصات حاصب آن در آن موجود است
توجه: این سایت یک سایت جستجوگر مطالب است و مطالب به صورت خودکار از وبسایت های فارسی بازنشر میشوند.
توجه: این سایت به صورت اتوماتیک کلمات رکیک و غیر اخلاقی و محصولات غیر مجاز را فیلتر میکند ولی اگر برنامه نتواند آنها را فیلتر کند آنهارا نمایش نمیدهد از این رو از شما پوزش میطلبیم


  استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران و متخصص داروسازی بالینی گفت: مصرف بی رویه برخی از آنتی بیوتیک ها در بیماران دارای مشکلات کلیوی زمینه ای بدون علامت، می تواند منجر به بروز عوارض شدیدتر مانند نارسایی کلیوی پیشرفته و حتی دیالیز شود.
 
سیمین دشتی در گفت و گو با ایرنا افزود: کلیه به عنوان یکی از مهمترین ارگان های بدن، علاوه بر حذف مواد زائد حاصل از متابولیسم وظیفه حذف بسیاری از داروهای مصرفی را نیز در بدن به عهده دارد.
وی اظهار داشت: سلامت کلیه، تاثیرپذیری بالایی از خانواده های دارویی به ویژه آنتی بیوتیک ها دارد؛ بنابراین پزشکان در مراجعه بیماران باید نسبت به این موضوع بیش از پیش توجه کنند.
این استاد دانشگاه خاطرنشان کرد: برخی از بیماری ها و نارسایی های کلیه در ابتدا ممکن است بدون علامت باشد؛ بنابراین ناآگاهی بیماران از بیماری خود و بی توجهی پزشکان می تواند آسیب های جدی به کلیه وارد سازد.
دشتی با بیان اینکه مصرف داروهای دارای عوارض کلیوی می تواند منجر به نارسایی کلیه شود، گفت: بسیاری از داروها نیاز به تنظیم دز (مقدار) دارویی دارند، بنابراین مقدار مصرفی دارو باید با توجه به عملکرد کلیه فرد بیمار، تنظیم شود.
وی افزود: آنتی بیوتیک ها علاوه بر کلیه می توانند در سیستم اعصاب مرکزی، قلب، کبد، عضلات و سیستم استخوانی عارضه و آسیب ایجاد کنند.
این استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران خاطرنشان کرد: برخی از بیماران مبتلا به مشکلات کلیوی در معرض عفونت های مکرر قرار دارند و مصرف خودسرانه آنتی بیوتیک ها در این افراد می تواند منجر به بروز مقاومت میکروبی و شکست درمانی عفونت های بعدی آنها شود.
به گفته این متخصص داروسازی بالینی، داروهایی مانند جنتامایسین، توبرامایسین، آمیکاسین و وانکو مایسین، عوارض شدیدی روی کلیه ها دارند.
© 2014 salamatsite.ir
فان3| یک اشاره| جراحی پلاستیک بینی| دانلود با لینک مستقیم| موبایل| آی آر بکس| سلامت سایت| مکالمه زبان| فان3| دیکشنری| درمان افسردگی| مایا| هاست و دومین| نمایش لحظه ای قیت های روز| فروشگاه اینترنتی|